Majdnem teljesen elmúlt mellfeszülès, hasszurkálàs a 8. hèt elejèn. Nagyon fèlek. Volt màr valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szívesen. És továbbra is áll az ajánlatom. Ha kérdésvan, akkor csak írj nyugodtan. :)
2018. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia, én most lassan félidős leszek, ikrekkel ráadásul. Én is iszonyatosan aggódós vagyok. És nekem is voltak és vannak napok, mikor egyáltalán semmi rosszullét nincs, van mikor majd belepusztulok. Változó. Először én is megijedtem mikor egyik nap semmi mellfeszülés nem volt, mert nekem ez volt a legelső és legbiztosabb jel, hogy baba van a dologban. Másnap már úgy szenvedtem megint a melleimmel, hogy zokogtam a fájdalomtól. Azóta is van, hogy fáj nagyon, van, hogy nem. Tényleg változó nálam is. A lényeg, bármi szokatlan van, vagy rosszul érzed magad, dokihoz minél hamarabb. Ha nincs baj, legalább megnyugszol, bár nekem utána se nagyon sikerül, ha meg gond van, segítenek. Kitartás és ne félj! Jó egészséget kívánok!
2018. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzàszòlàsodat..azóta visszajött a mellfàjás de inkàbb csak èjszaka jellemző.Most viszont van szèdülès meg màsfajta hasfeszülès...
2018. dec. 27. 16:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Írok privàt üzenetet. Örülök, hogy rendben vagytok! Nekem a màsodik babànàl az elején annyira fàjt, hogy ràkszűrésre mentem (ami àllítólag nem fàjna), nem tudtam, hogy babàt vàrok. A szédülés jó jel lehet. Minden jót!
2018. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!