Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyerektelen nők belemennétek?

Gyerektelen nők belemennétek?

Figyelt kérdés
Grerektelen nők, akik nagyon szeretnétek gyereket de valamiert nem lehet a párotokkal, benne lennetek abban, hogy egy pasi megdugjon es felcsináljon. Soha nem derül ki, és a pároddal felnevelitek a gyereket, mindha tőle lenne.
2019. jan. 3. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Sokan csinálják, főleg aki nem akar/tud mesterséges megtermékenyítésre járni!


Van ismerősi körben több nőgyógyász, meséltek sztorikat!

2019. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Gyereket épeszű ember a partnerétől szeretne.
2019. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha a párommal nem jönne össze, akkor egy dugásból valószínűleg mással sem fog. Ha meg igen, akkor sanszos h a férjemme gondok vannak. Ami kifog derülni előbb utóbb.

És már maga az elv. Mással felneveltetni egy gyereket aki nem az övé, úgy h ő végig az ellenkezőjét tudja.... Ez nekem már túlzás

2019. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha mással szexelek akkor nem szeretem a férjem, vagyis nem maradok vele látszatkapcsolatban.

Én sokkal könnyebben mondok le a gyerekről inkább csak a férjemmel élhessem le az életem.

Elég életszerűtlenpélda mert erre vannak már sokkal tisztább módszerek(donor), valamint én inkább arra ismerek példát hogy önként vállalják az előző kapcsolatból származó gyerekeket, szóval semmi értelme titkolni az elől aki nem vállalná.

Több ismerősöm terhesen maradt egyedül de mire a baba megszületett már megvolt az új kapcsolat. Stb

2019. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek szemszögéből sem pozitív, én hasonló szituban nőttem fel... Egyszer minden kiderül, ahogy nálunk is... 12 voltam...
2019. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a szembe lakó párnál így lett az első gyerek.Csakhogy elvileg ott meg is álltak volna, de aztán kiderült, hogy újra terhes az asszony és ez a férfi részéről már válóoknak minősült.
2019. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudnék a párom szemébe nézni ilyen után..
2019. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Egyrészt, mert folyamatos rettegésben élnék, hogy mikor derül ki, ez felőrölne. Olyat nem lehet garantálni, hogy SOHA nem derül ki.

Másrészt, ha a gyerek nem hasonlít a férjre? Sőt ha valami totál eltérő adottsággal születik? Pl szőke kék szemű egy barna bőrű barna szemű férj mellett? Vagy vörös hajú? stb?

Ha a későbbiekben valami egészségügyi probléma lenne, ahol kibukik a dolog???

Nem csinálnék ilyet, inkább ne legyen gyerekem.

Ez undorító átbszás, ezt sosem tenném meg a férjemmel. Ennél sokkal jobban szeretem őt.

2019. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem, akkor nem lenne gyerekem, vagy orokbe fogadnek. En donor spermat sem hasznalnek, es petesejtet sem adomanyoznek. De a kerdezo gondolom, ilyen noket keres :D
2019. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem. A párom szeretem, az ő tulajdonságait szeretném viszont látni a gyerekben is, mert szerintem szuper ember... ezért is vagyok vele. Másrészt nem tudnám megtenni, harmadrészt nem tudnék ekkora teherrel/titokkal együtt élni.

Inkább élnék gyerek nélkül a párommal, minthogy ezt bevállaljam.

2019. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!