Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálatok vannak (...

Milyen vizsgálatok vannak ( női, férfi) egy lombik elött?

Figyelt kérdés

Röviden.Gyermeket szeretnénk sajnos nem jön össze.Voltunk orvosnál,nekem elvanzárodva az egyik petevezetékem és hashártyaösszenövéseim vannak,páromnak nincs sperma az ondójában.Az orvosa azt mondta ,hogy soha nem lehet gyereke és nem küldte további vizsgálatokat.

Kis utána jàrással kiderült ,hogy lombikkal lehet babánk.

Mik azok a vizsgálatok amiket érdemes elvégeztetni mielött kikérném az időpontot,amikkel időt sporolhatnánk meg.

Bocsi a hosszúságért ,de mindent egy kis csöpségért😍.


2019. jan. 14. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb meddőségi intézet elsősorban a saját leleteit fogadja el, tapasztalatom szerint ezek alól kivétel a petevezeto atjarhatosagi (az ultrahangosat ismételtetik sokszor, rontgenes már jó) es az egy éven belüli spermavizsgalat (ilyenkor csak egyet csinálnak helyben, amúgy kettőt) valamint a mell ultrahang vagy monográfia amit elfogadnak, életkor függő, hogy melyiket.


Plusz a rajszurest, de azért az alap, hogy megvan

2019. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!Remélem jó a link.

A páromnak azoopermiája van tehát meddő.

Neki menni kellett az andrológiára ott nézték a spermiumokat többször is nem találtak semmit.De menni kellett még a genetikushoz is megnézték a dns t mert az urológus nem csinálja meg a herebiopsziát e nélkül ha a dns nem jó.

Nem tudom nálad még mit néztek de érdemes IR-t és pajzsmirigyet nézetni

Az AIDS tesztet csak az intézetbe csinálják meg .Legalább is így volt amikor mi voltunk.

Még mindig csak fizetősen van ilyen esetben a lombik???Bocs,hogy bele kérdeztem.

2019. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második, nálunk nem volt ilyen gond, de úgy tudom (2015 nyári info), hogy amennyiben herebiopszival lehet spermat nyerni, akkor a BMC-ben csinálnak (csináltak????) tb alapon lombikot.
2019. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2.Nagyon szépen köszönöm a fotót sokat segített.mi a BMC be szeretnénk menni,ott elvileg csak a gyógyszerért kell fizetni,illetve gondolom a HIV AIDS TESZTÉRT.
2019. jan. 15. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Hát mi a Szegeden voltunk.

A páromnál még biopsziával se találtak semmit.

Csak sperma donorral lehetne gyerekünk.Anno 2015 előtt mi 4 inszemet csináltunk végig donorral.Utána jött volna a lombik de csak fizetősen lehetett.

Azért kérdeztem változott e a helyzet.

Akkor ezek szerint ha spermadonor kell nem fizetős már a lombik??

Vagyis nálatok kérdező nem is biztos ,hogy kell sperma donor??Jól érzem

Amit képet küldtem Kaális nem tudom jó e de szerintem nem nagyon tér el a vizsgálatok szempontjából.

2019. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a BMC-be jártunk és maximálisan ajánlom, három kisfiút “csináltak nekünk”.


2. Sajnos nem tudom a választ, de érdemes lenne olyan helyen utanaketdezned, ahol elsősorban tb lombik van pl: BMC, sote aro

2019. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell fizetni ha kivárod a tv támogatott várólistát. Ez változó hosszúságú intézetenként. Sok helyen elfogadják a máshol készült eredményeket is. Én azt tanácsolom hogy kérj mihamarabb időpontot ,mert elég nehéz bejutni. Ott megmondják mi hiányzik még. Egy lombikos
2019. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok helyen az alapossag a beka s.gge allat van es a vizsgalatok nagy reszet nem vegeztetik el vagy csak egy vagy tobb sikertelen lombik utan. Felhaborito... ahova mi jartunk ott ezek kellettek raadasul helyben el is vegeztek a vizsgalatokat nem kell kulon helyekre rohangalni.

-3. Es 21.ciklusnapi alaphormonok

-Citologia

-rakszerues

-sdt szures(nemi betegsegek mint chlamydia stb)

-amh

-trombozishajlam vizsgalat

-Nagyrutin

-immunologiai ellenanyagok szurese

-vercsoport meghatarozas

-virusszures (mint hepatits, hiv es tarsai)

-kromoszoma vizsgalat

-d vitamin

-inzulin es vercukor

+a ferfi kivizsgalasok andralogia, virusszures

2019. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!