Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mik voltak a korai terhességi...

Mik voltak a korai terhességi tüneteitetek onnantól számítva hogy kimaradt a menzeszetek?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon szeretnénk kisbabát. De annyira idegesítenek a munkahelyemen hogy szerintem miattam nem jön össze.Habár most késik két napja,egy hete napi szinten feldagadnak majd lelappadnak a melleim,hol görcsölök,hol nem. Bár ez is tünet lenne. Köszi a válaszokat.
2019. jan. 20. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt egyikkel sem, leszámítva, hogy iszonyatosan be voltam indulva, alig tudott a férjem levakarni magáról. 😄
2019. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mellbimbom irto erzekeny volt, de akkor mar tobb ideje kesett es mivel sosem volt rendszeres a menzesz igy nem tunt fel hogy baba van a dologban. Aztan mikor ehes voltam nagyon fajt a hasam es kora reghel mar ettem, amit addig sosem. Egyik reggel szepen hanytam egyet es akkor jottem ra hogy baba van a dologban, de en akkor mar nem 4-5 hetes voltam.
2019. jan. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem már a nem várt előtt érzékenyek lettek a melleim.Mikor már késett,jött a hányinger.Onnantól kezdve a folytonos hányás,hasszúrka,kívánósság .Most vagyok 16 hetes :)
2019. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Aluszékonyság és édességundor.
2019. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy értendő pontosan az érzékeny mell? Az enyémek fájnak, bedagadnak, majd elmúlik a fájdalom, és ez ismétlődik pár napja. Hasam feszül. Puffadok. Attól félek hogy ujjabb kudarc előtt állunk, és hogy a munkahelyi stressz miatt nekünk ez egyáltalán nem fog összejönni.
2019. jan. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!