Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhesség esetén...

Méhen kívüli terhesség esetén minden esetben kiveszik a petevezetéket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 21:59
1 2
 11/17 anonim válasza:
Április környékén kezdett fájni.Nem tudtam enni,mert utána iszonyatos görcseim voltak.Májusban már hasam volt.Nagy melleim lettek.Kiszélesedett a csípős.Hetente vitt a mentő.Nem találtak semmit.Se vizelet se vér nem mutatta ki a terhességet.Több laparascópiat csináltak úgy sem.Sehogy nem látták.Szeptemberben vitt a mentő.Mikor már az utolsókat az rúgtam.Ordítottam a fájdalomtól.Azt mondták ez után már kóma.És ennyi.Azt mondták 1 órám volt vissza kb.Annyi orvost hirtelen összecsődülni éjnek idején..4 órás mütét volt.Nem komplikáció mentes.
2019. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem a petevezetőben volt. Petevezetőben nem tud 20 hetesre megnőni a terhesség. Intramuralis terhességet láttam egyszer, ami 14 hetes volt, mikor szétrepedt, de az már elég extrém. Hasűri terhességet lehet kihordani akár végig.

Nem azt mondom, hogy direkt hazudsz, hanem azt, hogy valamit nagyon félreértettél azzal kapcsolatban, hogy hol is volt a terhességed. Egy tuba kB fél cm átmérőjű. Egy 20 hetes terhesség meg mondjuk 20 centi... Egyszerűen nem lehetséges úgy, hogy ne repedjen szét hamarabb.

2019. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olyan meg pláne nincs, hogy a vérben nincs hcg. Olyan van, hogy vizelete nem választódik ki, de a vérben akkor is van. Szóval ezt a sztorit max akkor hiszem el, ha leközlik tudományos folyóiratban, vagy a saját szememmel látom. Esetleg egy zárójelentést...
2019. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, mert ritka és megmagyarázhatatlan dolgok sajnos előfordulnak. Csak azt nem értem, hogy hastükrözést miért nem csináltak? vagy csináltak, és azzal sem vették észre a babát?
2019. jún. 27. 14:21
 15/17 anonim válasza:
Mindent csináltak,és csak tudom már,hogy a baloldali petevezetőmet kivették,és nem mutatta ki se a vér,se a vizelet a terhességet. :) Jesszus.
2019. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt a sztorit max olyan hiszi el, akinek nulla biológia és nőgyógyászati ismerete van. Én nem:)
2019. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ennyi..
2019. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!