Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Clostybegyt gyogyszerrel mennyi az eselye az iker terhessegnek?

jún. 10. 07:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Igen,a gyógyszer betegtájékoztatóján is felsorolásra került,esetleges mellékhatásként. 😊

# 1/11Időpont jún. 10. 17:13 Privát üzenet
Bocsánat... Tehát nagy az esélye...😊

# 2/11Időpont jún. 10. 17:14 Privát üzenet
6 kuran vagyok tul, nem hogy ketto, egy gyerek se lett belole.. :/

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jún. 10. 19:16 Privát üzenet
Nekem ikrek lettek.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont jún. 10. 20:32 Privát üzenet

Második clostilbegytes hónapban sikerült a baba, egyetlen domináns tüszőm lett tőle de elég volt hála az égnek! Így egyedül van :)

Nagyobb az esély egyébként az ikerterhessegre, ezt az orvosom még a kezelés előtt elmondta, az ambuláns lapomon leirta, hogy tájékoztatva lettem erről. Egyébként én nem bántam volna azt sem ha ikrek :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont jún. 11. 15:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen énsem bannam! De persze annak is nagyon fogok orulni ha vegre 1 baba lenne

# 6/11Időpont jún. 11. 17:13 Privát üzenet
Nekem is ikreket hozott a closty bár én szuriztam is mellé

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont jún. 11. 19:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat. ki mennyi ideig szedte?

# 8/11Időpont jún. 11. 19:45 Privát üzenet
5-ös vagyok 5-9.nap szedtem az első hónapban 1*1 et, a második hónapban ugyanúgy a ciklus 5-9. napján de már 2*1et

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont jún. 11. 20:25 Privát üzenet
Aki írta,hogy 6 kúrán van túl,de nem lett baba..Neked volt tőle peteérésed?Ha igen,mit mondott az orvos,miért nem sikerült ?

# 10/11Időpont tegnapelőtt 06:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan akinél nem 1x volt peteérés gyógyszerrel a következő hónapban meg nem?
Lehetek terhes?
Ultrahangos peteérés vizsgálaton kiderült, hogy nincs peteérésem, és a 21. napi vérvétel alacsony progeszteron szintet mutatott. Clostilbegyt Szedését javasolta az orvos. Ezzel a...
Ha gyogyszerrel megvastagitottak a mehnyalkahartyat az ugy is marad?
Alacsony progeszteron szint, és a rövid luterális szakasz orvosolható gyógyszerrel? Mennyire sikeres ha igen?
Akinek magas volt a TSH értéke könnyen le tudta vinni gyógyszerrel? Vagy ez egy hosszas folyamat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!