Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van hogy kB 2 hete még kell volna jönnie, de semmi. Alhasi szűrő fájdalmaim vannak és fehér fojas. A melleim oldalt fájnak ha hozzá érek és a mellbimbóm is. Lehetséges hogy terhesség van a dologban!? Válaszokat előre is köszönöm :)

2019. jún. 17. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek akár terhességi tünetek is. Ha nem védekeztél, akkor lehetséges.

TEszt? Minek örünél? pozitívnak vagy negatívnak?

2019. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 éve szeretnénk már gyereket :) :( csak mindig találtak valamit :( vettem most egy tesztet. Nagyon Boldog lennék a pozitív lenne, csak félek megint a csalodastol :(
2019. jún. 17. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Teszt és kiderül. Nem kell félni a tesztelés től, inkább az lenne a rossz ha valami hormonális gond van amit kezelni kéne te meg az időt húzod..
2019. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként ne haragudj de nem tudom ennek mi értelme van, felsorolsz olyan jeleket amik terhesség esetén gyakoriak és megkérdezed vajooon mi lehet. Vettél tesztet de mielőtt megcsinálod összegyűjtése itt pár szurkoló embert... miért? Sokkal könnyebb lett volna csak simán lepisilni a tesztet mint itt felvezetni a sztorit aztán fogadni a gratulációkat.
2019. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után simán kimutatná a teszt, ha terhes vagy. Így csak találgatni lehet.
2019. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát nem a gratulaciokert írtam igazság szerint, hanem hogy esetleg valakinek volt e hasonló dolog. Mert megvettem a tesztet és most még is csináltam és full negatív. Arra lettem volna kíváncsi hogy valakinek volt e hasonló dolog és hogy mi lehet a bajom.. Tudom jól hogy senki sem orvos, csak segítséget szerettem volna. Folyamatosan orvostól orvosra járok és egyik se tud semmit mondani.
2019. jún. 17. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!