Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petesejtlestívás után mennyi...

Petesejtlestívás után mennyi idő volt, amíg regenerálódtatok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Csütörtökön volt a leszívás. Ma (hétfőn) kiderült, hogy nem lesz beültetés, nem fejlődött rendesen az embrió. Nem is tudom, ilyenkor mi a következő lépés. Korábban a sport a mindennapjaimhoz tartozott, egész jó állóképességgel. Aztán a stimuláció alatt visszavettem a lendületből. Leszívás óta meg semmi. Egyszerűen semmi erőm. Az otthoni teendőkön kívül semmire nincs energiám és kedvem. A hasam is fáj a sok szuritól. Arról nem is beszélve, hogy lassan kihízom a ruháimat. A hangulatom a béka se... alatt. Ez mind normális? Mennyi idő lehet, mire rendeződnek a dolgok?

2019. júl. 1. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd el magad, és minden hamar visszaáll majd a régi kerékvágásba.

6 lombikom volt -eddig. Amit leírtál, az csak 1-2 hét kihagyás a sportból. Ennyitől nem gyengül le az ember, pláne nem az edzett.

Gyanítom, hogy inkább lelkileg vagy a béka ... alatt, amitől motiválatlan vagy. Próbálj ezen átlendülni, egyszerűen állj neki, és csináld! Vissza fog állni szép fokozatosan minden; de nem magától, csak akarattal.

Ne süppedj bele az önsajnálatba!

2019. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Jól esik a lelkesítésed. Sajnos azon buktam ki, ami feltette az i-re a pontor, hogy probáltam edzeni, de nem mennek a gyakorlatok. Minden olyan nehéz, mintha 0-ról kezdeném. Az ugrálás alatt a hasam is szörnyen fáj. Amikor elkezdtem sportolni kb 5 éve, akkor nem ment ennyire rosszul. Viszonyítás képp: amiből 100 db simán egyben lement, abból most 2-5 db után meg kell állnom.
2019. júl. 2. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb lelki eredetu a levertseged. Nagyon sajnalom, hogy nem ment tovabb az embrio, de kitartas!!! Nem szabad feladni!!!!

Maga a punkcio okozta kellemetlen erzesek (pici hasgorcs es faradtsag az altatas miatt) kb masnapra elmultak, viszont az orvosom azt kerte egy ideig ne sportoljak, mivel a stimutol a petefeszek meg van nagyobbodva es razkodas eseten félő, hogy megcsavarodna azt pedig muteni kellene.... ugyh en nem sportoltam utana, nekem punkcio utani kovetkezo honapban volt nekem a fagyasztott embrio transzfer (nem friss beultetes volt, mert a fet sikerrsebb szokott lenni, biztam az orvosomban) es sikerult is elsore, aztan a 6.heten kiderult, hogy az az 1 beultetett embrio osztodott a pocakomban es egypeteju ikreket varok, ugyhogy utana meg mar ezert nem sportolhattam. A lenyeg, hogy punkcio utan par hetet, 1 honapot adj a szervezetednek.

2019. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj annyit, amennyi megy; és ahhoz képest minden alkalommal egyre többet, szép fokozatosan.

A kitartás nagy részben lelki tényezők függvénye, így továbbra is -saját bőröm megtapasztalva is- azt mondom, hogy nagy részben nem a leszívás okozta testi trauma miatt megy 100-ból 5...

2019. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok 3-as! :)

Köszönöm mindenkinek a bíztatást!

Sajnos nagyon el vagyok veszve, mert ez lett volna az első beültetés, de mégis úgy kezelnek, mintha rutinból mindent tudnék. Alig mondanak valamit. Ha kérdezek, akkor a válasz hangsúlya olyan, hogy hülyének érzem magam. A leszívás napjához írták az ágynyugalmat, utána meg ahaogy jólesik. Ez így elég tág, mert nem tudtam, hogy ezzel bajt okozhatok.

2019. júl. 2. 12:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!