Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecenben a klinikán melyik...

Debrecenben a klinikán melyik dokit ajánlanátok iker terhesség esetén? (Főként ikres kismamák válaszát várnám)

Figyelt kérdés

10. Hétben járok ikrekkel és szeretnénk orvost fogadni, de (szerencsére) egyet sem ismerek. Nem feltétlenül szeretnék magán rendelésre járni (legalábbis nem minden egyes vizsgálatra) , mert sajna nem futja 2 hetente a 20.000 Ft-os uh. vizsgálatra. Szóval bármilyen jók is, az Orosz dokik kilőve :(

Valakinek megfizethető favorit doki???


2019. szept. 12. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból,de miért vannak kilőve?
2019. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg iker terhességnél 2 hetente ellenőrzik a babákat és egy vizsgálat 20.000 Ft körül van. Havi minimum 40 ezer meg sajnos nem fér bele a költségvetésbe.
2019. szept. 13. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr Molnár Szabolcs. Nagyon rendes, kedves fiatal orvos.
2019. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg iker terhességnél 2 hetente ellenőrzik a babákat és egy vizsgálat 20.000 Ft körül van. Havi minimum 40 ezer meg sajnos nem fér bele a költségvetésbe.
2019. szept. 13. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi nem debreceni vagyok, en is ikres kismama vagyok, nekem az elején kellett hetente - kéthetente mennem, de az a lombik miatt volt a meddőségi központba. Azóta 4hetente járok. Persze ez függ attól is hogy van e valami problémád.
2019. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!