Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 heti genetikai ultrahangon...

12 heti genetikai ultrahangon nem kaptam pecsétet!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy alakult, hogy egy távolabbi kórházba kellett mennem genetikai ultrahangra, mert a mienkben elromlott a gép. Minden rendben is ment, azt leszámítva hogy itthon néztem a kiskönyvet, és abba bizony nincs pecsét hogy én megjelentem a vizsgálaton. Következőre már magán orvoshoz megyek, az a közelemben van. Kérdésem hogy ő bele teheti a pecsétet, vagy ez már elúszott? Esetleg oda kell visszamennem az ő figyelmetlenségük miatt, ahol csinálták az uh-t? Előre is köszönöm a válaszokat
2019. szept. 29. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi azzal a probléma, hogy nincs pécset?
2019. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig a védőnő töltötte ki a genetikai vizsgálatok helyét a lelet alapján.
2019. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A genetikai után sosem adnak pecsétet. Még a kiskönyvet sem kérik el, sőt, a beutalót sem, volt, hogy anélkül mentem.

Pecsétet a nődoki és a védőnő ad.

2019. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem adnak



Majd a kezelőorvosod bepecsétel ha kitöltötte a leletek alapján.

Védőnő is be szojta írni

2019. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Védőnői igazolás kell a pénzhez.
2019. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyasági támogatás alapja, hogy hányszor jelentél meg várandósgondozáson (orvos, védőnő, ultrahang, mindegy), ebből kell legalább négy. Védőnő vagyok, van, hogy csak a saját szórakoztatásomra pecsételek a kiskönyvbe, mert senki nem hajlandó rajtam kívül, de amikor kiadom az igazolást, természetesen az összes lelet és megjelenés számít, szóval ezen ne aggódj :)
2019. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Egyik ismerősöm ijesztett el, hogy az a pecsét márpedig kell, konkrét nem tért ki az anyaságira, igaz rá sem kérdeztem miért olyan okvetlen fontos, a pénz megmondom őszintén eszemben sem volt :D Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek 😊
2019. szept. 29. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kiskonyvemben csak azt tölti a védőnő is meg a doki is hogy pl ott voltam és mennyi volt a sulyom, vernyomasom, és milyen vizsgálatra küldtek. De pl a dokik azt se mindig... igazából le se... szerintem ezert mondják a védőnők hogy minden leletet tartsunk egy mappában...
2019. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
3 pecsét kell minimum talán az egyszeri anyaságihoz, vagy valami ilyesmi. Lesz annyi pecséted bőven, egyébként meg szülés után úgyis kapsz egy igazolást a kórháztól, hogy rendszeresen részt vettél terhesgondozáson, majd azt kell benyújtani az igényléshez!
2019. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig egyik ultrahnagon sem kaptam a kiskönyvbe semmit, bejegyzést sem írtak bele. Csak a védőnő és a nőgyógyász írt bele, akikhez havonta menni kell. Meglesz a "kellő számú" pecséted.
2019. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!