Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Varga Anikóhoz jár valaki...

Dr. Varga Anikóhoz jár valaki terhesgondozásra a Szent János Kórházba?

Figyelt kérdés

Aktuális tapasztalatokra vagyok kíváncsi, jövő héten megyek hozzá először, de kétségbeejtő véleményeket olvastam róla, igaz, pár évvel ezelőttieket.


Minden hozzászólást köszönök!



2019. okt. 3. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom kerüld el! Állítólag nagyon alapos, de a stílusa az sokszor bicskanyitogató. Kétszer volt hozzá "szerencsém". Egy ctg alkalmával ő nyitott ajtót, képes volt még ekkor is ordas nagy bunkó lenni pedig fenyegető koraszüléssel feküdtem bent. Majd mikor tényleg koraszülés lett a vége, ő volt az ügyeletvezető és még arra is húzta a száját, hogy a velem foglalkozó nagyon rendes másik ügyeletes doki (dr. Szécsi Dávid), megnézette vele a ctg-m. Igazából arról konzultáltak, hogy szóljanak-e a fogadott dokimnak. És akkor ismét találkoztam a lekezelő stílusával pedig csak egy telefont kellett elintézni. Neki a világon semmit nem kellett velem foglalkoznia ezenfelül.

Régóta benne vagyok a János kórház Facebook csoportjában és még manapság is ez a vélemény róla. Az én sztorim egy éves.


Ha női nőgyógyászat szeretnél akkor bárki mást ajánlani fognak a csoportban, de őt nem nagyon.

Sokáig feküdtem bent, sok orvost ismertem meg és mindenki nagyon rendes amúgy. Ha nők közül kéne valakit ajánlanám, akkor egyértelműen Purcsi doktornőt javasolnám.

2019. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dr. Varga Anikóhoz jártam terhesgondozásra. Precíz és alapos volt. Minden vizsgálatot lelkiismeretesen elvégzett. A szükséges vizsgálatokról tájékoztatott. Az összes kérdésemre megfelelő és érthető választ kaptam. Ajánlom mindenkinek. Örülök, hogy hozzá jártam terhesgondozásra. Szerencsére úgy alakult, hogy nála szültem. Ő vezette le a szülést, ami pozitív élmény volt hála neki. Folyamatosan mondta mi történik, kérdezett hogy érzem magam. Kedves volt, odafigyelt rám. Segítette a szülés folyamatát, hogy gyors legyen és gátvedelemmel záruljon. Én biztonságban éreztem magam, odafigyelt rám.
2022. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!