Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Hatvani szülészetről/orvosok...

A Hatvani szülészetről/orvosokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 12:29
 1/2 qkker1 ***** válasza:

Saját tapasztalat 2008-ból:


- mentő vitte be a feleségem, mert elfojt a vize;

- arab doki megvizsgálta, majd közölte, hogy van idő bőven, felvihetem Pestre /ott volt az orvosunk/;

- mondom, maradunk, mégse kéne hurcolászni!

- nem akartak beengedni apásszülésre, mert nem jártam szülésfelkészítőre, aztán kitalálták, hogy azért, mert kétágyas a szülőszoba, és a másik ágyon 12 órája visít egy "nő";

- mondom , lehet megbeszélni az ügyvédemmel,mindjárt bemehettem;

- csak előbb menjek, vegyek fel otthon fehér ruhát, mert a szekrényből frissen kivett fekete, az nem jó; /fehér ruhám nem volt, egy vajszínű gatyát tudtam bevinni, amiben anyám a németjuhászunkkal szokott játszani, vegyem fel azt, nem számít, hogy kutyaszőrös!

- félig kint volt a lányom, mikor eszébe jutott a szülésznőnek, hogy vegyek fel egy maszkot;

- tökéletes értékekkel született, mégis azonnal elvitték, nem látta a feleségem a bent töltött három nap alatt, csak szoptatásokkor;

- hab a tortán, hogy Esztikémet gombás popsival küldték haza , feleségem megtetvesedett a három nap alatt;

2019. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ez borzasztó...
2019. nov. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!