Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti hol kaptatok csekket?

Ti hol kaptatok csekket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, holnap megyek ultrahangra, fizetosre. Ti ott kaptatok csekket mikor fizettetek be? Mielőtt bemennek meg el kell szaladni befizetni vagy mi? Időpont van.
2019. dec. 27. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nagyon buta kérdés, de milyen csekk? Magánban én mindig számla alapján helyszínen fizetek kártyával vagy készpénzzel.


Ha nagy marhaságot mondok, akkor tárgytalan.

2019. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyben fizetek minden magánrendelésen, nincs csekk, max kártya ha kicsit előrehaladottabb a rendelő. Nyugtát adnak és kész. Állami intézményben, ha van tb-d nem kell fizetni, ha nincs akkor adnak csekket amit szerintem ellátás után kell kifizetni. Ebben az utolsóban azért tuti biztos nem vagyok, mert nem tapasztaltam még ezt a részt.
2019. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neten azt írták csekket kell bemutatni. Lehet már változott. azért viszek kp-t.
2019. dec. 27. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fizetős vizsgálat lesz.
2019. dec. 27. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csekk? BORÍTÉK!
2019. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én előre kaptam a dokitól de úgy kellett kérni, amit be kellett fizetni és utána csinálták a vizsgálatot. Mivel időpontra mentem ott már előre be kellett mutatni, hogy be van fizetve.
2019. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a kombinált tesztre gondol a kérdező. Aminek az UH része ingyenes, a vérvételért pedig csekken kell fizetni.


Nem tudom, hol kell kérni, magánban csináltattam, mert ugyanannyiba került, csak nem futószalagon 10p volt az UH.

2019. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is furcsálltam, h állami intézményben fizetni kell, és valamit én is olvastam, h tán akkor adják a csekket és el kell menni befizetni. De tényleg kényelmesebb a magánorvos, és kedvesebb is a pénzedért.
2019. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!