Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti sem kaptatok szemétdíjról...

Ti sem kaptatok szemétdíjról csekket?

Figyelt kérdés
Én kaptam pár hete is, de a rádióból az folyik, hogy nem küldtek már április óta...
2016. júl. 26. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi csoportos beszedéssel fizetünk. Pontosabban, fizettünk. A tényleges szállító cég már április 1-e óta nem szedhet díjat. Negyedévente küldtek számlát, szedték be a díjat a negyedév utolsó munkanapján. A második negyedév végén már rég nem voltak jogosultak számlát kibocsátani, díjat beszedni.

A Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt., ami jogosult számlát kibocsátani, egyeztetget. Hónapok óta olvasható a tájékoztatója:

[link]

Hetente rákattintok a linkre, mást nem tudok tenni.


Egyelőre a kommunális hulladékot is, az újrahasznosítható-, illetve zöldhulladékot is, az eddigi menetrend szerint szállítják.

Azt sem tudom, hogy a polgármester átjelentette-e a települést, mert ahogy olvasom - a közismert nevén: Nemzeti Kuka Bt. honlapján – regisztrálni kell.


Végül is, nagy telkünk van. Már nem is kell trágyadombnak hívni: komposztálás! Nagyszüleim idejében sem volt szemétszállítás. Pláne, azelőtt.

2016. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ma jött meg 3 hónap egyszerre, 2 csekken. Egyen az áprilisi és egyen a május-júniusi hónap.
2016. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!