Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP svájci frankos autóhiteles...

OTP svájci frankos autóhitelesek! Ti kaptatok negyedéves különbözet csekket? Annak ellenére, hogy elvileg április végéig meg kell, hogy kapjuk az elszámolást? Van aki már megkapta?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló! Mi Merkantilosak vagyunk de egy kutya mert az OTP leány!

Érdekes téma mivel nekünk pont áprilisra esik a negyedév meg az elszámolás is elvileg akkor lesz. Januárban egyébként megkaptuk! Én nyugodt vagyok mert ahogy ismerem ezt a végletekig tisztességes és becsületes üzletembereket (jaj be akart törni a monitor) biztos vagyok benne hogy kiszámlázzák a negyedéves csekket még az elszámolás előttiek ismeretében. De mindegy is mert ha befizetjük csökkenni fog a fennálló rész. De az is lehet hogy nem számolnak többször (könnyítik a saját dolgukat).

2015. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!mi is merkantilosak vagyunk...egyik ismerosunk mar megkapta a negyedevest,kezdetekben 35000 korul fizetett,most 50000-es csekk jott...rohej.nmmi sajnos nem bizakodunk,meg a vegen hoppon maradunk...
2015. márc. 27. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekünk az utsó negyedéve 76 ezer volt! Eddig 5,4milliót toltunk bele jelen álláspont szerint pedig még 2,7milliót kellene.

Jöhet amúgy mindenki hogy kellett nektek, lehet fröcsögni, de senki nem mondj azt hogy 3,9milliós hitelre 10 év alatt több mint 8milliót visszakövetelni normális dolog

2015. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! ügyfélkapun már látszik a nagy elszámolás! Jóváírtak 188 ezer Ft-ot! ez kb a negyedéves csekk (143 ezer kb a CHF megugrása miatt ez lehet annyi) + a rendes havi törlesztőrészlet! felhívtam a bankot hogy akkor ez ennyi. Azt mondták igen!

Jó mi?

2015. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megkaptuk a negyedévest is 97000 ft. kérdeztem a bankot be kell e fizetni mert ügyfélkapun fel sincs tüntetve. azt mondták be. Kérdeztem hogy az e havi törlesztőt is mert jelenleg ennyivel túlfizetésben vagyunk. hát azt nem tudom! Inkább fizessék be.

Nagyon ott vannak. ezek után meg sem lepődöm hogy az elszámolás csak hasraütésre ment!

2015. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!