Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki Kecskeméten jár magánorvos...

Aki Kecskeméten jár magánorvoshoz terhesgondozásra annak kötelező kórházi terhesgondozáson is megjelenni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Pont azért jársz magánhoz, hogy ne kelljen a kórháziba.
2020. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszönöm a segítséget de akkor miért utalt be az orvos? Lehet hogy csak a vérvétel miatt?
2020. ápr. 8. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk az van, hogy járhatsz magánba, de talán a gyed stb. miatt részt kell venned terhesgondozáson. Nekem amúgy könnyebbség, mert minden laborra, genetikaira stb. automatikusan adogatták az időpontokat, nem nekem kellett telefonálgatni, időpontra vadászni.
2020. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 8. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
A magánorvosod utalt be a kórházi terhesgondozoba? Nem a védőnőhöz küldött inkább?
2020. ápr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, védőnőm már van.
2020. ápr. 9. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a magánorvosod vállal terhesgondozást/szülést, illetve rendelkezik megfelelő képesítéssel akkor nem kell külön sztk-ba menned UH-ra. A méhszájvizsgálatot az is végezhet, aki nem vállal gondozást, elfogadják. Vérvételt általában nem végez nőgyógyász,szóval azt a terhesgondozóban leveszik, laborba küldik, a dokid meg megkapja az eredményt és intézkedik :)
2020. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A genetikai UH-t a kórházban csinálják, persze elmehetsz magánba is, de nem a szülészorvos fogja megcsinálni. Illetve vannak kötelező vizsgálatok, mint a cukorterhelés, kötelező vérvételek, ctg... De a terhesgondozáson nem kell részt venni, azt az orvosod végzi.
2020. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen nekem az Altorjay doktor úr a magándokim és ő is mindíg küld korházi vizsgálatra.
2020. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Csak a védőnőnél voltam a kórházban Kecskeméten, mindenből magánba mentem. Vérvétellel synlab, nagy UH-k rózsakert medical Pesten. Anyaságihoz kell az, hogy terhesgondozás a menj 4x de ez bárki lehet, nőgyógyász (magán), háziorvosod, védőnő, a fentiek kombinálva. Én a védőnőhöz is a 23 héten vagy hogy mentem csak, mert a második trimeszteri nagy UH-t is kivártam, hogy tuti egészséges a terhesség utána meg nem értem rá azonnal. Amúgy se csinált semmit, addig minek mentem volna, ha esetleg utána meg kell szakítani valami rendellenesség miatt én úgy voltam vele. Kicsit húzta a száját, hogy eddig miért nem mentem, mondtam, hogy semmi szükségét nem láttam. A vérvételeken meg a rózsakertben fel se jött, hogy kiskönyv kellene, a magán doki meg csak mondta egyszer hogy húha nincs még? Mondtam nincs majd lesz, minek rohanni. Aztán ennyi volt.
2021. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!