Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ultrahangra kellene mennem...

Ultrahangra kellene mennem viszont a lakcím bejelentésem még folyamatban van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
12.hetes terhes vagyok, ultrahangos vizsgálatra kellene mennem. Vidéki állandó lakcímem van viszont Budapesten élek albérletben. A lakcím bejelentés folyamatban van, sajnos a vírus járvány miatt mindehova időpont kell és még nem tudtam elintézni. Beszéltünk a kerületi nőgyógyász asszisztensével időpontot szerettünk volna kérni de azt mondta menjek oda ahova a lakcímem szól mert ők nem fognak ultrahangot csinálni. Erre volt egy pár szó váltás és a végére annyit mondott, hogy menjek be az orvoshoz és beszéljem meg vele. Mit tehetnék ennek érdekében? Jogosan utasítanak el? Vagy kötelességük lenne megvizsgálni? Sajnos ebben nem vagyok jártas valaki segítsen ebben kérem! Előre is köszönöm!

2020. ápr. 14. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj magánorvoshoz.
2020. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom jelenlegi helyzetben nem érdekli őket hogy hova vagy bejelentve, mivel nem tudod elintézni, vagy csak nehezen. Kötelesek elhinni, hogy hol laksz. Nekem is más van a lakcímkártyán, mint pl ahova védőnőhöz tartozom, mert az számít, ahol tartózkodom, és ahova hazahozzuk majd a babát, csak mi sem tudtuk még elintézni a lakcímkártyát.
2020. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Sote 1en elvileg kötelező. Ott van a legtöbb vidéki kismama.

Vagy esetleg menj én maganhoz.

12-15.000 egy alapos uh

2020. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a Soten. Videkről nem vagyok bpi. Fogadtak. :)
2020. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!