Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most kaptam meg a Down-kor...

Most kaptam meg a Down-kor szures eredmenyet es osszessegeben jo lett (1:7084) viszont a PAPP-A hormon alacsony nalam (0.24) ami aggaszt. Valaki volt mar hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
HCG-t nem mertek, kulfoldon elek es csak azt mondtak semmi ok az aggodalomra, majd figyelik a novekedeset a babanak a harmadik trimeszterben. Azt fontolgatjuk elmenjunk-e Patau es Edwards szuresre, mert itt csak a Down-szurest csinaltak meg allamilag.

2020. ápr. 15. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de en megfogadtam, ha meg egyszer gyereket vállalok nem szórakozom ilyen kombi tesztekkel, hanem a prenaval kezdek. Az enyém 1:18 ezerhez volt, mégis kellett végül prena teszt is. Persze negatív lett, de a fölösleges stresszt meg egyszer nem vállalom be.
2020. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, sajnos a magan klinikak a jelenlegi helyzet miatt zarva vannak es ezert az allami tesztekre kell hagyatkoznunk, szivem szerint mennek en is haza Prena tesztre, de arra nincs lehetoseg. Itt olyan van ahol a Patau es Edwards szurheto ki, viszont nem tudom azoknak van-e barmi koze a PAPP-A hormon alacsony szintjehez.
2020. ápr. 15. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat azt sajnos en sem tudom ☹️ De egyébként az 1:7000-hez már olyan arányszám, akivel azt szoktak mondani, nem kell további teendőm törni a fejünket. Az egy jó arányszám 🙂
2020. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!