Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elsősorban kecskeméti kismamák...

Elsősorban kecskeméti kismamák! A kötelező SZTK-s 12 hetes ultrahangon lehet képet kérni, vagy lefotózni a telefonommal a monitort?

Figyelt kérdés

Arról már sikerült tudomást szereznem, hogy sajnos látni nem látom a babát vizsgálat alatt csak a magán orvosomnál.

Köszönöm a válaszokat! :)



2020. ápr. 15. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ottani tapasztalat, de nálunk ki kellett kapcsolni a mobilokat. Képeket általában lehet pénzért kérni.
2020. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Képet nem adnak, de ha a vizsgálat végén szólsz, hogy le szeretnéd fotózni, akkor szerintem annak nincs akadálya.
2020. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kecskeméti vagyok és a kórházi ultrahangok során ha a szőke hajú hölgy van, ő nagyon kedves, nála van esélyed arra, hogy megnézd, viszont ha a fekete hajú (direkt nem nevezem meg őket) akkor szerintem inkább ne is mondj semmit, mert olyan szinten bunkó és lekezelő hogy lefordítaná a fejedet is szerintem. Én most vagyok 34 hetes és sajnos majdnem minden alkalommal a 'fekete' van ott, ki nem állhatom, de rajtam kívül mástól is hallottam már ezt, undorító a stílusa, nem tudom az ilyen ember miért választ ilyen szakmát. Néha vannak jó napjai, de leginkább bunkó..

én is ezért mentem inkább magánorvoshoz, mert képtelen volt nekem akármit is mondani, nemhogy még esetleg lathassam is.

2020. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leordítani*
2020. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket!

Utolsónak: Pedig azt hittem hogy a fekete hajú hölgy az aranyosabb. Vele rendel együtt az orvosom, és akárhányszor láttam kedvesnek tűnt. Sajnos lehet hogy bele kell törődni, hogy majd csak májusban látom,mert jövőheten megyek a 12 hetes UH-ra.

2020. ápr. 16. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Az orvossal együtt lehet aranyos, vagy éppen 'jo' napja volt, de egyébként borzasztó az a nő.

Sajnálom, remélem valahogy megoldódik végül!

Szép babavárást neked!:)

2020. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nektek pedig jó egészséget! Könnyű szülést kívánok!

:)

2020. ápr. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!