Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » SZTK-s rendelésen 30. hét...

SZTK-s rendelésen 30. hét után van még kötelező UH?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, akinél legutóbb voltam, megkérdeztem mikor lesz legközelebb ultrahang. Ő azt mondta, a 36. és a 38. héten is. Most felhívtam az előjegyzést, hogy kérjek időpontot, de ott azt mondták, a 30 hetes az utolsó, ami kötelező...
2017. máj. 24. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztk-n szültem 2x. Nekem volt még a 36. és a 38. héten is, és mikor betöltöttem a 40.hetet. Ezután pedig 2 naponta, mert én mindkét lányomat túlhordtam több nappal.
2017. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első gyerekkel volt kötelező uh a 12., 18., 24., 32. héten, meg egy plusz a 36. héten hogy megnézzék hogy minden rendben van-e.

Most másik városban a második gyerekkel mentem volna a 24 hetesre, de közölték hogy nincs, hanem majd 28 hetesen. A védőnő szerint meg 18. után 30-32. heti van. :O Én sem értem, pont pár napja tettem fel egy hasonló kérdést én is.

2017. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 12., 18. és 30. heti az tuti kötelező. A többiben nem voltam biztos. És mivel a védőnő elég sokára hívott vissza magához, nekem az időpontokat addig intéznem kéne, így megkérdezni se tudom (el meg nem mondta persze). És akinek nincs fogadott orvosa, a végén hogy működnek a vizsgálatok? NST például milyen sűrűn lesz vajon? És oda mindig adnak majd bent időpontot, vagy nekem kéne intéznem az előjegyzésen keresztül?
2017. máj. 26. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Az NST nekem 2 éve úgy volt, hoyg időpont nem kellett, csak minden héten odamentem reggel és kivártam a sorom. Utána el kellett kapni egy orvost a folyosón hogy aláírja a papíromat. (Volt fogadott, de ő vagy pont nem volt bent aznap vagy nem láttam vagy lehet hogy műtött stb.). Egyszer megvizsgált utána a fogadott, hoyg mennyire van nyitva a méhszáj.
2017. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!