Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Kőrösi Szilvia szegedi...

Ketim kérdése:

Dr. Kőrösi Szilvia szegedi nőgyógyász vállal terhesgondozást, szülést?

Figyelt kérdés

10 hetes kismama vagyok korábbi orvosom,már idős nem rendelhet a klinikán. ( Dr.Szöllősi János )

7évvel ezelőtt Kőrösi szilváinál szültem, utána több problémám lépett fel és a Professzor Úrtól kértünk segítséget. Végül természetes úton sikerült teherbeesnem, kisebb csoda folytán 1 petevezetővel, és endoval.

Újra szeretnék Kőrösi doktornőhöz kerülni, de alig látni a klinikán, ezért érdekelne, hogy rendel-e még ott? Vállal-e terhesgondozást, szülést még. Lehet-e még hozzá járni a klinikára?



#szeged terhesgondozás
2020. ápr. 16. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van a facebookon egy Szegeden szülők/szültem csoport. Keress rá, csatlakozni kell és ott sok hasznos info van fent. Több tag egészségügyis dolgozó pl. szülésznő, védőnő stb..
2020. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: kérdezni is lehet a csoportban
2020. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. ápr. 16. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Vállal :) és nagyon sokan dicsérik is :)
2020. ápr. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!