Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ugye nem lesz baj abból, hogy...

Ugye nem lesz baj abból, hogy a védőnőm konkrétan nem dolgozik, én se látogatom, ő se látogat. Ezt majd be lehet pótolni amikor már lecsillapodott a vírus? 20 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bajra gondolsz? Én örülök, hogy nem kell menni. :D

Nincs nálatok online "vizsgálat"? Engem felhív messengeren a védőnő, és megmérem a vérnyomásom meg a súlyom, beszélünk néhány szót és ennyi volt a látogatás.

2020. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kB semmit nem csinált a védőnő terhesen, mondjuk azóta se :D


Komolyra fordítva, ugye kell 4 pecsét, DE pl nekem a végén adott egy igazolást, ami kell az egyszeri anyasági támogatáshoz.

Max ha elhuzodik addig, akkor kéred hogy postázza ki

2020. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És terhesség során elég ha csak a végén jön hozzánk?
2020. máj. 7. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem súlyt mér (van itthon is mérleg), haskörfogatot (mindig kevesebbet mér, emiatt rendeltem egy kicsi kismamadzsekit), meg vizeletet néz (baktérium volt benne, én tudtam, mert előtte nap vittem tenyésztésre), s azt mondta szép tiszta. Nemsokára szülök, de közölte, hogy nem fog jönni. Szóval köszönjük az eddigi és ezutáni segítséget....
2020. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Jaa lemaradt, hogy azzal a régi higanyos vérnyomásmérővel mér, mindig 120/60at....legutóbb a pulzusom volt 120 körüli, ami miatt mentem is háziorvoshoz... De nála ez sem derült volna ki sosem.
2020. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elég. Két gyerekem van, egyiknél sem volt kint szülésig a védőnő.
2020. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám csak akkor jött ki, amikor hazajöttünk a kórházból, de körbe se nézett csak gyorsan eldarálta a dolgokat.

Ez azért vicces, mert amikor a tanácsadáson cingó volt bent nála, ki lehetett hallani, hogy majd megy megnézni a házat, hogy van e víz, fürdő stb, meg mennyi négyzetméter... utána én rákérdeztem hogy kijön-e, azt mondja nagyon sajnálja de nincs ideje... én nem sajnáltam :D

2020. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi e-mailben van telefonon beszélünk. Elküldöm neki az uh eredményeket. Jó, hogy nem kell menni. Vérvétel van minden hónapban és vizeletvizsgálat is. Itthon mérem a súlyomat és próbálok egészségesen étkezni kerülni a nasit. A vérnyomásomat mérem hetente, mert magas de kezelve van. Nálam így jó. Igazából szeptember végén lesz meg a baba. Addig bármi változhat.
2020. máj. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mjt nem adnék a te védőnődért...
2020. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!