Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6.3 tsh, normál T4 T3, nem...

6.3 tsh, normál T4 T3, nem magas aTPO. Nem rég derült ki, hogy 5 hetes terhes vagyok. Az endokrinológus-nőgyógyász orvos szerint ez így nem vészes. Hihetek neki? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Terhesség elött jó fél évvel 4.7 volt a tsh-m. Akkor 25mcg Letroxot írtak fel.

Pár hete ismételt labor szerint 6.3 tsh, akkor meg lett emelve 50mcg-ra a Letrox. És most nemrégiben derült ki, hogy babát várok.

Aggódom, hogy terhesen kevés lesz az 50es dózis, ha a 25ös ellenére nőtt a tsh.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2020. jún. 18. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem a tpo évekig ennyi volt vagyis emelkedik,eddigi orvosom azt mondta nem kell vele foglalkozni!Babát szeretnénk már 6 éve de csak nem jött össze,ezért magánlaborba teljes hormont nézzetünk akkor derült ki a tsh.Találtunk egy jó orvost,aki mostmár kezel és levitte 4.98 ról 0.87 re,egyébként terhesség emeli a tsh értékét!ft3,ft4 nem lett nézve.

Ha újra összejönne a baba egyből tsh,ft4 et kell nézetni.

Szerintem kérdezz meg másik orvost is,nem veszitesz semmit,inkább minthogy baja legyen a babának!

2020. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Czeizel intézetnél egyik endokrinológus-szülész-nőgyógyász doki mondta nekem 6.3 tsh-ra, hogy nem vészes. Nem tudom hova, kihez mehetnék másik orvoshoz. Az sztk-s ellátásról rég le tettem.
2020. jún. 19. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!