Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kecskeméten tudtok ajánlani...

Kecskeméten tudtok ajánlani nőgyógyászt, aki meddőségre szakosodott? Esetleg endokrinológus is egyben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de engem is érdekelne.
2019. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Endokrinológusnak dr Naszódy Péter. Mi Budapestről hozzá járunk és nélküle nem sikerült volna a lombikunk. Csak ajánlani tudom!!
2019. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schraufi válasza:
0%
Erre is van természetes megoldás. 100%-os terápiás esszenciák.
2019. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: mire??? A meddőségre? Az megvan, hogy a meddőségnek ezer és egy oka lehet? Volt szerencsém végignézni, ahogy egy közeli barátnőm nagy hittel belevetette magát a természetes gyógymódokba meg keleti gyógyászatba és szegény durván csalódott, amikor úgy se sikerült a lombikjuk. Parasztvakítás. Lehet, hogy van olyan kicsi eltérés, aminél használ, de súlyosabb, összetettebb eseteknél komolyabb segítség kell.
2019. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, köszönjük már próbáltuk a doterrát, a pénztárcám kellőképpen kimerült, eredmény nincs ;) Rakás sz.r, csak azoknak jó, akik szerencsétlen, elkeseredett embereken gazdagodnak meg a piramis rendszeren. Úgyhogy szerintem hagyjuk az eszenciális olajokat.
2019. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!