Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cegléd sztk-ban ultrahang...

Cegléd sztk-ban ultrahang fotót lehet kérni/venni?

Figyelt kérdés
Cegléden az sztk-ban lehet kérni/venni uh fotót vagy esetleg telefonnal lefényképezni a monitort?

2020. jún. 27. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De egy rakás sz*r az a hely sajnos..
2020. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, tapasztaltam már sajnos :(
2020. jún. 28. 07:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is oda jarok terhesgondozasra. Van Facebookon egy Toldyban szültem/szülök csoport, ott olvastam, hogy nem adnak képet és le sem fotozhatod a monitort.
2020. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sejtettem, abból hogy milyen bunkó kb minden ott dolgozó... köszönöm a választ
2020. jún. 28. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:

1.-es vagyok. A bunkó az nem kifejezés.

Én egyszer voltam a Danis doktor magánrendelésén. Én naiv nála akartam szülni. 1 órától ott ültem este 6-ig.

18-an voltak előttem..

Többet járkált cigizni, mint vizsgált.

És volt bőr a képén 18.000-et kérni.

Majd bevéreztem 11 hetesen és közölte velem, hogy menjek be sztk rendelésre mert nem ér rá. Ott meg elhajtottak a francba. Arogáns bunkó mindeki az sztk-tól elkezdve a csecsemősökig sajnos tapasztalatból mondom.

Amikor mentem az elsővel szülni nagyívben tojtak rám mert nem volt orvosom. Másnak a fenekét is kinyalták volna.

Most a SOTE II - t választottam utazok inkább 50 km-t.

Ja és csak 15.000-t kér a doki de egy rossz szavam nem lehet senkire ott. Barátságosak, aranyosak.

Az életbe nem teszem be a Toldyba a lábam megfogadtam..

2020. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pff nem semmik... előző terhességem/szülésem Miskolcon zajlott, sajnos ott sem jobb a helyzet. Viszont ott 12 hetes uh-n már mondták a baba nemét, itt vajon számíthatok rá?
2020. jún. 29. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám. Akkora parasztok. Nem válaszolnak. Nekem 7 hónaposan mondták meg. Mindig azt mondták,hogy nem azért vagyunk itt, hogy a baba nemét nézzük.

Undorítóak. Ott is szülsz?

2020. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ott, ráadásul orvost sem fogadtam mert nem ismerem egyiket sem :/
2020. jún. 30. 08:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne számíts semmi jóra. Úgy belekönyökölt a gyomromba az orvos a szülésnél, hogy hetekig rosszul voltam. Meg üvöltött velem. Nem semmik.

Inkább utazok 50 km-t egy normális tiszta helyre és orvoshoz.

2020. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Feltűnően kedves volt velem mindenki, részletesen mutogattak magyaráztak mindent, bár a képet és a baba nemét nem mertem megkérdezni :)
2020. jún. 30. 16:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!