Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Petefészek ciszta terhesség...

Petefészek ciszta terhesség alatt okozhat nagyobb problémát?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma voltam 12 hetes genetikai UH-n és azt mondták a jobb petefészkemben van egy 39x29mm ciszta. Kisbaba hála isten korának megfelelően fejlődik. Kérdeztem a dokit, aki azt felelte kérdezzem a kezelő orvosom ő a csak a genetikai betegségek szűrésével foglalkozik. A dokimhoz 2 hét múlvára van időpontom. Addig is valami megnyugtató tapasztalatokra lennék kíváncsi. Akinek volt hasonló mi lett a vége? Köszönöm
ápr. 25. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt volt cisztám, bekavart egy kicsit a ciklusomba, a doki azt mondta, hogy nehezíti is a teherbeesést, szerencsére nem sokkal utána teherbe estem, akkor már nem látták UH-on.

Barátnőmnek viszont nem felszívódó cisztája van a petefészkében, két problémamentes terhességen van túl, de lassan azért túl akar esni a műtéten.

Szerintem ha összejött a baba és most is minden rendben, akkor már nagy gond nem lehet, a petefészkedre egyelőre nem lesz most szükség remélhetőleg, de persze kérdezz rá majd a dokidnál.

ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!