Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ezek a cukorterhelés és...

Ezek a cukorterhelés és értékek jók?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam terhelésen, viszont a dokival csak hétfőn tudom megbeszélni az eredményeket.

0 perces: 4,4 mmol/l

120 perces 6,7 mmol/l


Szerintetek ez még belefér a jóba? Köszi!



ápr. 18. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen!
ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintetek ez még belefér a jóba?"


Mi az hogy szerintünk? Nem egyéni vélemény alapján kell determinálni, hogy egy érték jó vagy rossz-e, hanem a hivatalos, validált, sztenderd határértékek alapján ami 10 másodperc kereséssel megtalálható a Google kereső segítségével és kiderül, hogy a mért értékek a normális tartomány alatti, azon belüli vagy afeletti...

ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Te sem bírtad ki kötözködés nélkül, utolsó.

Nyilván úgy érti, hogy aki ebben benne van, mert érinti a dolog, esetleg beteg vagy folyamatos kontroll alatt van, az érthet annyira hozzá, hogy elmondja SZERINTE jó vagy rossz az a kapott érték. Ez attól még nem azt jelenti, hogy itt akarja magát diagnosztizáltatni, ne legyél már ennyire retardált. Amúgy válaszolni sem muszáj ám, tiszta frusztrált vagy.


1. voltam

ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 IgaziÚriember válasza:
36%
én pedig a 2. hozzászólóval értek egyet semmi értelme annak hogy a hozzád hasonló tanulatlan marhák osztogassák egymásnak a hülyeséget és dezinformálják egymást mikor hivatalos orvosok által meghatározott határértékek vannak... kutyát nem érdekel az hogy szerinted jó vagy rossz a lényeg az hogy a hivatalos ajánlás szerint jó vagy rossz-e.
ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igaza van az 1-esnek, nem diagnosztizálni akarom magam, ha tudnál olvasni kedves 2-es akkor látnád, hogy hétfőn amint lesz a doki felhívom. De addig is tapasztalatokra vagyok kiváncsi, mert bár a Google sok mindent kiad, arra hallgatni sokkal inkább hülyeség, mint olyan ember véleményére, aki hasonló értékekkel rendelkezett. Neki ugyanis biztos az orvos is tanácsolt valamit, vagy éppen azt hogy minden oké, nem kell diétázni. ADDIG amíg én nem tudok saját orvostól kérdezni.
ápr. 18. 15:35
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ja, nyilván doktor, utolsó 🤣🤣🤣
ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

"De addig is tapasztalatokra vagyok kiváncsi, mert bár a Google sok mindent kiad, arra hallgatni sokkal inkább hülyeség, mint olyan ember véleményére, aki hasonló értékekkel rendelkezett"


nem azt írta a 2-es hozzászóló hogy googlen keress véleményt hanem azt hogy ott nézd meg a határértékeket. Szívesen megosztanám a saját tapasztalatomat mert hasonló eredményeket produkáltam de mivel nem tudsz szöveget értelmezni így feleslegesen nem koptatom a billentyűzetet.


57/N

ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Google szerint 7,8 ig van a normál határ, szigorúbb doki viszont terhesség alatt 7 alatt szereti látni a terhelt értéket.
ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

9-es: a határérték az egy dolog. Bem vagyok hülye, a leleten is rajta van. A másik az, amit pl. utolsó írt, hogy a gyakorlatban sokszor más a protokoll. De köszi, inkább frissebb tapasztalatokra lettem volna kiváncsi amúgy is :)

Érthetetlen, hogy egy ilyen egyszerű kérdés alatt is mennyi szemetet hord össze a szél. Menjetek, sportoljatok, jobban vezeti a feszkot 😁

ápr. 18. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen rendben van. Bátorkodtam válaszolni 3 gyerek után.😄
ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!