Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kedves Kismamàk! Akik mostanàb...

Kedves Kismamàk! Akik mostanàbam voltak a Czeizel Intézetben kombinàlt teszten, lennétek kedvesek leìrni a tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés

Mennyire alapos a vizsgàlat (uh)?


Korábbi rendellenességeket, figyelembe vesznek az ultrahangon? Úgy értem, alaposabban megnézik a magzatot?


A vizsgálati eredményeket, milyen formában kaptátok meg?


Ha pendriveot is szeretnénk, kinek kell jelezni? Már a recepción, vagy az ultrahangnál?


Elégedettek voltatok a vizsgálattal? Az egész mennyi időt vett igénybe?


Válaszaitokat, előre is nagyon köszönöm! Kellemes napot!


2020. júl. 6. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

10-15 perc max


Teljesen alaposan vizsgálnak.. mindent el is mondanak.

Fotót is csinálnak minden szervről.


Korábbi dolgokat 2-szer is

megkérdezik.

Kérdőíven és személyesen is.


Recepción kell szólni


Papíralapon.

Pendrive /kértem/

Online


Covid előtt voltam

Igen Megvártam az eredményt.

Kis csúszás volt 3 h-án belül volt

/ várakozás-vizsgálat-1,5 h az eredmény/

2020. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ!
2020. júl. 9. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, en három héttel ezelőtt voltam kombinált teszten.


12-re volt időpontok vervetelre, 12:20-ra az ultrahangra. Sajnos a vervetelre elég sokat kellett várni, kb 12.20 volt, mire bekerültem, De nagyon kedvesek voltak es jol vették a vért.

Ezután felmentem az elsőre es ott kb 10-15 percet kellett várakoznom, míg rám került a sor.


Egy nagyon alapos es türelmes szonográfus hölgyhöz kaptam időpontot, sajnos a teli hólyaggal érkezést túl komolyan vettem, igy a hölgy 3x küldött ki mosdóba a vizsgalat alatt. Igaz nem beszélt sokat, de nagyon alapos volt, addig nem hagyta abba a vizsgálatot, amíg minden részét a babának meg nem tudta nézni, illetve információt tudott rola gyűjteni. Az én babám nagyon makacs volt, nem fordult úgy ahogy kellett volna, igy mire a tarkoredot meg tudta nézni, sok ido eltelt, sokat kellett kohognom, hogy elmozduljon a bébi :) összesen kb 30 percet voltam a vizsgálaton, mire minden adat meglett biztosan es a hölgy is elégedett volt. :) Az asszisztens ezután odaadta a leletet, illetve kérdezte, szeretnék-e pendriveot.


Ezután lementem a recepciora es itt fizettem, mar ekkor kész is volt a pendrive illetve a fotó.

Mondtak, hogy a vérvétel eredményéről a kódot kb másfél ora mulva küldik, azonban amint kitettem a lábam (ami kb 13.30-kor volt) már jott is az SMS értesítő :)

En összességében nagyon meg voltam elégedve, a 18. heti ultrahangra is ide fogok jönni.

2020. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!


Igen, még aktuális, jövő héten fogok menni.


Jó egészséget kívánok és boldog babavárást!

2020. júl. 9. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked is :)
2020. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!