Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Róbert Kórházban kit ajánlot...

A Róbert Kórházban kit ajánlotok terhesgondozásra? Ott szeretnék majd szülni, de nem tudom, érdemes-e terhesgondozásra is oda járni, illetve pl mindig ugyanahhoz az orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Az elso gyermekemet várom, szeretném majd ezt a kórházat választani a szuleshez, mert elég jókat hallottam rola.

Az lenne a kérdésem, hogy érdemes mar a terhesgondozásra is oda menni vagy elég teljesen máshova es majd a 36. heti szülés engedélyeztetésre viszem a leleteimet?

Illetve, hogy nem ilyen “rátukmálósak”-e, hogy például Ha ott járok terhesgondozásra, muszáj-e pl vérvételre is oda mennem vagy mehetek SZTK-ba is es akkor kevesebbet kell fizetni? Illetve van pajzsmirigy alulmukodesem, amire szedek hormon tablettat, járok orvoshoz vele es havonta egy vervetelre SZTK-ba, szóval ezekért ott külön pl nek szeretnek fizetni, mert nem látom értelmét.



2020. júl. 10. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 36. heti szülésengedélyeztetés óta oda járok vizsgálatokra, és nagyon elégedett vagyok. Ha kicsit hamarabb gondoltunk volna rá, biztosan oda jártam volna az egész várandósságom alatt. 🙃


Az utolsó vérvételt konkrétan megkérdezte a doki, hogy meg tudom-e csináltatni a lakóhelyemhez közel. Pest megyei városban lakom, van itt egy sztk... Mondta, hogy akkor ha gondolom, csináltassam meg itt a labort, és elég ha elviszem neki az eredményt 🙂 egyáltalán nem erőltet semmit 🙂

2020. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Az jo! Mindig másnak voltál eddig? Alaposan megvizsgálnak, tehát nincs ilyen futószalag erzesed?
2020. júl. 10. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A főorvos úrhoz járok. Nála voltam a szülésengedélyeztetésen, és annyira szimpatikus volt, hogy nem láttam értelmét "váltogatni".

Egyáltalán nincs futószalag, minden vizsgálaton alapos, a legutolsó buta kérdésemre is türelmesen válaszol (első babát várom) 🙂

A vizsgálat végén mindig előjegyez a következő időpontra, így telefonálgatnom sem kell. De gondolom, ha szólnék hogy "nem szükséges beírni, majd telefonálok" akkor nyugodtan kérhetnék időpontot másik orvoshoz is. Egyébként ügyeletes orvosnál és szülésznővel fogok szülni 🙂

2020. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jol hangzik! En is ezen a csomagon gondolkodom
2020. júl. 10. 08:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, én a várandósgondozást mindenképp ajánlom.

A szülésről még nem tudok nyilatkozni, de biztos vagyok benne hogy jó kezekben leszek/leszünk 😊

2020. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. júl. 10. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda járok várandósgondozásra, ugyanahhoz az orvoshoz, de ügyeletben fogok szülni. Viszont annyi csak, hogy ugyan nem erőltetik, hogy ott végezd el az összes vizsgálatot (laborok pl), de vannak ilyen várandósgondozási csomagok, amik viszont fix árasak akkor is, ha nem használod ki minden elemét. Persze mehetsz oda csomag nélkül is, csak az adott vizsgálatra, és a laborokat meg viheted magaddal a dokihoz bátran, őt nem érdekli, hol készültek, csak erre figyelj, amikor majd bejelentkezel.

Amúgy nekem sem volt soha futószalag-érzésem, nagyon kedves és rendes volt velem eddig mindenki, mindig meg tudtak nyugtatni akármilyen ostoba kérdéssel is fordultam bárkihez.

2020. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!