Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Sára Levente rendel sztk...

Dr. Sára Levente rendel sztk alapon a sote 1ben? Vagy csak ott szüleszt?

Figyelt kérdés
Szeretnék hozzá kerülni, és ha nem muszáj akkor nem a fizetős magánrendelésére, ezért is érdekel, hogy rendel-e a sote 1ben. Ha nem, akkor fizetek, mert mindenképp őt szeretném, csak érdekel :)

2020. júl. 17. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát arra elég kicsi az esély hogy mindig hozzá kerülj, sztk alapnak pont az a lényege hogy az lát el aki pont ott van.
2020. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést. :/

Igazából arra gondolok itt, hogy neki nincs fix rendelési ideje ott, mint egy sztk-ban? Mert pár éve áh va jártam sztk ott kinéztem egy dokit és nála foglaltam időpontot.

2020. júl. 17. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező ez már kevés helyen van így, tekintve hogy alig van orvos, így mikor bejeletnkezel a portán automatikusan oda raknak akihez kevesebben várnak, vagy épp szabad. Kis sztk rendelőkben el tudom képzelni hogy esetleg lehet válogatni de nálunk(igaz nem sote 1) nem igazán. Nálunk az időpontok nagy részét betöltik a magánbetegek. Egyszerre max 2-3 orvos dolgozik egyszerre és aki épp a soron következő ahhoz raknak be nem lehet válogatni.
2020. júl. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2020. júl. 18. 09:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!