Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magánorvosnak látnia kell...

Magánorvosnak látnia kell minden ctg eredményt?

Figyelt kérdés

Magan orvoshoz jártam a terhességem alatt 15ezer Ft/ alkalom volt de most fel emelte 20ezer Ft-ra

És most vagyok a 37 hétben amikor már hetente ctg vizsgálatra kell ugye járnom, és azt mondta a doki hogy hetente a vizsgálat után kell menjek hozza ugye ez heti 20 ezer Ft a születés idejéig

Kötelező e vissza jarni hozza minden ctg vizsgálat után? Vagy ki hagyhatok e legalább 2 alkalmat?



máj. 15. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol csináltatod a ctg vizsgálatot? Azt is magánban? Mert akkor igen. Kell orvosi vizsgálat is. Kórházban is vizsgálnak utánna.

Amúgy nem is olyan drága az orvosod. Mifelénk 22-től kezdődik. Ezzel kell számólni terhesség alatt anyagilag is, hogy az utolsó időszakban többet kell járni.

máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell menni már hozzá. A ctg-t a kórházban/szakrendelőben is orvos értékeli ki, ha valami nincs vele rendben meg is vizsgálnak.

Ha betöltöd a 40. hetet minden nap van ctg, gondolom a magánorvosnak nincs minden nap magánrendelése, hétvégén is.

máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell, de én is azt kérdezném magánba jársz e ctg-re? Nálunk a magánorvos ilyenkor már a kórházba küld és ott csinálnak ctg-t, ott értékelik ki. De egyet ismerek, aki így csinálta, ott barátnőm mondta, hogy a kórházba megy mostantól. Heti 25 lett volna, inkább a babára költötte, ez már a lehúzás szint volt.
máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehúzás amit a dokid csinál, nem pénzéhes orvos ilyenkor már elküld abba a kórházba, ahol ő is dolgozik, vagy a területileg illetékesbe.
máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok. Igen tőlem kérdezte is a doki, hogy hol szeretném csináltatni a vizsgálatokat(35 hetes vagyok) ahogy a 4# is írja. Nem ragaszkodott hozzá, hogy mindenképp nála kell. Tőlünk 1 órára van a kórház kocsival és reggel intéznem kell a másik lányomat. Én a magán mellett döntöttem továbbra is. Ha a ctg-t kórházban csináltatod, akkor ott vizsgálnak is.
máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sztkba járok ctg vizsgálatra

Csak a nogyogyaszom magan

Viszont akkor a ctgn nem kérdezik hogy mit szólt hozza a doki?

Vagy a korhazba nem kérik a papírt amit adott volna a magan orvos?

máj. 15. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár mindenki magánorvoshoz, nem kötelező. Aki nem jár azt is ugyanúgy el kell látni, szóval olyan nincs hogy a magánorvos papírját vagy véleményét kérje rajtad bárki számon. Az sztk-s orvos feladata kiértékelni a ctg eredményét és ha szükséges akkor megvizsgálnia.
máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És esetleg ha nem indul meg magatol a szülés akkor beutaló szükséges a magan orvostól?
máj. 15. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne beutaló meg mire? 40. héttől a kórház foglalkozik veled.
máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben van, értem így már akkor lényeg a lényeg hogy már nem vagyok akkor köteles jarni hozzá

Köszönöm 😊

máj. 15. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!