Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyobb a babám az átlagnál?

Nagyobb a babám az átlagnál?

Figyelt kérdés
15mm crl mértek a magzatomnál.... Június 6.an kezdtunk el probalkozni valoszinuleg elsore meg is fogant ha onnan szamolom 6 het 4 napos lehettem vizsgalatkor de az orvos 8 7 hetesnek tippelt ez hogyan lehetseges? (biztos h elotte nem lehetett mert egy honapig nem talalkoztunk munka miatt)
2020. júl. 22. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Pici még, majd később jobban látják a méreteit, akkor jobban be is tudják lőni a korát.
2020. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van akkor nem mindegy hogy 6h+4 napos terhes vagy,vagy 7+2?

Pár nap ide vagy oda nem számít elél a spermium akár 5 napig is állítólag.

2020. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára a vérzésed ?
2020. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 7+6 nap volt 15,2 mm a crl
2020. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem a fogantatástól számoljuk...


De lehet nem jól értem, amit írsz.


Mikor volt az urolsó menstruációs első napja?

2020. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az előszó válaszoló mondja. Nekem is ez jutott eszembe, hogy ugye nem a valószínűsített fogantatástól számolod? Az terhességi heteket az utolsó menstruáció első napjától számolják.
2020. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Majus 18 a volt az elso napja..... De junius 6 elott nem voltunk együtt egy honapig mert parom videken dolgozott.
2020. júl. 22. 23:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Azert erdeklne ekorul kinek mekkora volt mert sok a csaladba az ikerterhesseg es lehetseges e h nekem is ikrek lesznek ha nagyobbnak tippelik a foltocskát ☺️☺️
2020. júl. 22. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes + 3 napos vagy most, ha május 18 az utolsó mensi. Ilyenkor már bőven látják, hány baba van, sőt, előbb is. A doki is az utolsó mensitől számolja a terhességet, nem a fogantatás napjától. Az a magzat kora, de nem azzal kell számolni.
2020. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!