Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai vizsgálaton tényleg...

Genetikai vizsgálaton tényleg nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
Jövő héten kell mennem az I. Számú női klinikára, mert több a magzatvíz és 36 éves vagyok. Az orvos és a védőnő is azt mondta, hogy lesz egy alapos ultrahang vizsgálat. De most beszéltem egy ismerősömmel, aki több, mint 2 éve volt ott ugyanezekkel a problémákkal, és csak egy papírt kellett kitöltenie, meg mondták neki, ha bármi gond van, időpont nélkül fogadják. És felajánlották neki a magzatvíz vizsgálatot, amibe nem ment bele. De ultrahangot nem csináltak. Félek, hogy velem is ez lesz és gyakorlatilag a semmiért utazok fel.

2020. szept. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne ha megkérdeznéd a Sotét telefonon?
2020. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Én is a SOTE I-en voltam. Mondjuk, én kevés magzatvíz miatt, meg egyéb panasszal.


Volt uh vizsgálat, aminek akkor még úgy gondoltam értelme is volt, de az a "konzultáció" vagy "tanácsadásnak" nevezett dolog, egy vicc volt. S ráment 2x2 napunk.


Ha lehet, keress egy komolyabb kórházat.

2020. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Én megyeszékhelyen voltam tavasszal. Nem volt panaszom, de van egy esetlegesen örökíthető betegségem. Megbeszéltük, hogy hány százalék az örökítés esélye, vizsgálat nem volt (csak beszélgettünk). De ez merőben különbözik a te problémádtól. Jó egészséget!
2020. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt uh

Tavaly szeptember végén

2020. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Kíváncsi leszek, mi lesz. Csak azért furcsa, ha nem lesz uh, hogy akkor miért mondta az orvos és a védőnő.
2020. szept. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!