Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Rendszertelen mensi miatt...

Rendszertelen mensi miatt kesobb foganhat a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok rendszertelen a mensim 30-40 nap kozotti. Mikor 11 napot kesett pozit teszteltem de hogy valoban mennyit kesett nem tudom mer elozo honapban is 9 napot kesett,barnazas miatt surgossegire mentem ott mondtak hogy kesobb foganhatott meg picike csak petezsak volt es szikholyag egy het mulva mentem vissza akkor embrionalis arnyek abrazolodott de mensi alapjan 8 hetesnek kellett volna lennie nem volt meg szivhang egy het mulva hivtak az orvos ravagta 9 hetes nincs szivhang nem keresgeli😠 szerencsere volt benn egy masik doktor is aki mondta hogy merje le mekkora szabalyos petezsak benne 3mm embrio felette szikholyag ami nagyobb volt mint 1 cm mondta hogy ez nincs 9 hetes es hogy honap vegen foganhatott nyugodjak meg meg nem baj ha nincs szivhang. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?
2020. szept. 23. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam hasonló helyzetben, de csak azért mert nem mentem ,,korán".30-45-50 napos ciklusaim voltak, menstruáció alapján 11 hetes terhesen mentem orvoshoz és csak 7+5-6 napra tippelte méret alapján a babát.Volt szívhang így ugye nálunk ez a para rész elmaradt.

A helyedben én még bíznék abban ,hogy semmi gond és egészséges terhességed van.

2020. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez ajanlotta a masik doktor is hogy nyugodtan remenykedjek mert minden heten fejlodott.
2020. szept. 23. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Doki állította, hogy már 8 hetesnek kellene lennie, de én tudtam, hogy 6. (amikor mentem, nálunk már volt szívhang)

Ez elején mindig ráírta a papírra, hogy 2 héttel kisebb, nem érdekelte, hogy 40 naposak a ciklusaim.

A végére meg 2 héttel volt nagyobb, mint a doki által vélt kor, szép nagy baba lett :)

De a fogantatás időpontjában 100% biztos vagyok :)

2020. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen enis hiaba mondtam hogy 30-40 napos a ciklusom az atlag ciklus szerint nezte remelem egy het mulva mar nalam is lesz szivhang. :)
2020. szept. 23. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh, ne aggódj, ha egy baba meg akar foganni az bizony meg fog. Anno évekkel ezelőtt csak Pharmatex+kihúzással védekeztünk, azt hittem lerágom a húsom. Egy hetet késett a menzeszem, aztán mire elszántam magam, hogy tesztelek megjött.

Aztán a fiam meg úgy fogant meg, hogy előtte hosszú hónapokon át Tri-Regolt szedtem, mindenütt azt írták ez legalább fél év amíg kimegy, és lehet utána baba. Ja, fiam a gyógyszer abbahagyásától számított “másfeledik” hónapban fogant meg, plusz sejtésem se volt róla, mert menzeszem meg volt.

Bocsi, az offért, csak azt akarom mondani mindezekkel, hogy a legrendszertelenebb ciklus mellett is foganhat baba. És hidd el, a teszt nem téved. 3-ból 3-szor mutatta ki teszt helyesen, hogy terhes vagyok. :)

2020. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat akkor meg remenykedem enis hogy minden rendben😊
2020. szept. 25. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!