Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rendszertelen havi, nem jön...

Rendszertelen havi, nem jön összr a baba, mégsem fogad a korház?

Figyelt kérdés

2019 áprilisában szültem, napra pontosan, problémamentesen. Első hónapban, ahogy elterveztük, össze is jött.

6hetes kontrollon fogamzásgátlót kaptam, 3 hónap után váltanom kellett, mert folyamatosan véreztem mellette.

Az uj gyógyszertől, amit szoptatás mellett szedtem, viszont egyáltalán nem volt fiam 1éves koráig vérzésem.

1éves volt, mikor leszoktattam a ciciről, akkor a gyógyszert is abbahagytam, kistesót szeretnénk neki.

Az első hónapban meg is jött a havim, a gyógyszer abbahagyása utan 32 nappal. Majd legközelebb 63napra, majd 30, 30, 27, most 21napokra.

Elmult a verzésem, szerettem volna elmenni orvoshoz, hisz fél éve próbálkozunk, nem jön össze a baba.

Emellett szinte folyamatosan, minden nap görcsöl a hasam. Hol nagyon, hol épp csak hogy érzem.

Felhívtam a kórház kartonzóját, hogy időpontot kérjek. Megkérdezték mi a panasz, miért mennék? Elmondtam kb ugyan ezt. Annyi volt a kartonzósnak a válasza, hogy erre nem tud időpontot adni, hisz nem sos helyzet. Most a kismamákat nézik csak, az ilyen problémákkal nem tudnak foglalkozni a vírus miatt. Meg amúgyis 1 év próbálkozás után ajánlott az orvosi vizsgálat. Majd rámnyomta a telefont.

Magán orvoshoz most nem tudok menni (ebben az időszakunkban rengeteg kiadás jött össze, nem férne most bele a keretbe)


Ilyen indokkal tényleg lepattinthat a kórház? Vagy én reagálom túl az egészet?


2020. szept. 21. 14:33
1 2 3
 1/24 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Persze, hogy lepattinthat, ez nem sos.
2020. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen te. De a vírusos duma is hülyeség.

Fél év nem sok. Ha nincs 10ezred egy vizsgàlatra akkor mire akarsz másodikat?

2020. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Engem panaszmentes terhességgel is lepattintottak négy hónapig. Emailezgessek a védőnővel és kész.
2020. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2es! Szerintem nincs okom magyarázkodni, de neked megteszem.

Jövő januárig eléggé sok kiadásunk lett (lakásvásárlás, felújítás, részletfizetés, stb.. februártól visszaáll minden, addig pont nem születne meg a 2. És eddig akit dokit megkédeztem, 20alatt nem vállalt volna....

2020. szept. 21. 14:45
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Magánba kell menni, nem kórházba. Ilyenek miatt nem fogadnak, most meg pláne. Ráadásul fél év próbálkozás még semmi, 1 év alatt nem foglalkoznak ezzel.
2020. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
Sztk-ba kell menni, nem kórházba..
2020. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nálunk ez 1 és ugyan az....

Akkor vonatkoztassunk el a baba dologtól. Az sem számít, hogy hónapok óta megállás nélkül görcsölök...

Ez elég szánalmas szerintem, hogy pusztuljon meg az ember... nem kevés tb fizetés után...

2020. szept. 21. 15:06
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Jövő februárig ki lehet bírni azt a 4,5 hónapot. Azon nem múlik semmi. De készülj fel, mert ilyen egészségügy mellett leszel terhes, és valószínűleg így fogsz szülni is. Ha ez a dolog ilyen felháborodást váltott ki belőled, akkor ne most akarj terhes lenni, ha meg olyan sürgős, akkor áldozz rá.
2020. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mint írtam, már van 1 fiam. Őt is doki fogadasa nélkül, tb alapu vizsgálatokkal és ügyeletes orvossal szültem. Maximálisan meg voltam akkor mindennel elégedve. 2 barátnőm is szült az elmúlt 2 hónapban, szinten tb alapon, ők sem panaszkodnak.


Csak ez, hogy ha nem vagy terhes, hiába fáj valamid, le se ..nak. Mert mint írtam, a baba dolog is nagyon idegesít, de a hasgörcsölés felett sem tudok szemethunyni. Nem hiszem, hogy normális fájdalimcsillapítón és görcsoldón élnem

2020. szept. 21. 15:20
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Neked fontos mert babát szeretnél. Tudom milyen érzés, amikor lepattintanak.

De ha kicsit hátrébb lépsz, észreveheted, hogy nem létfontosságú kérdés, hogy 1-2 év múlva kezdjék a kivizsgálást.

Ennél súlyosabb, egészség szempontjából fontos dolgok miatt is elküldik az embert.

2020. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!