Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova jártatok terhesgondozásra...

Hova jártatok terhesgondozásra (magán/sztk)?

Figyelt kérdés
Orvos választás előtt állok, tervezzük a babát és így fogalmazódott meg a kérdés, hogy hova lenne érdemes. Az első körben kinézett doki rendel kórházban és magánklinikán is. Szerintetek melyik irányba érdemes elindulni?
2020. okt. 3. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Először kórházat választottam ahol szülni szerettem volna mert szimpatikus volt a szemlélete, majd onnan egy orvost aki rendelt a kórházban és a G1 Intézetben is, ide jártunk hozzá, a kórházban csak szülésnél találkoztunk.
2020. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magán minden.
2020. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első 2 fiamnál itt is, ott is. Magánba is a dokimhoz, de mivel kórházban dolgozik , így volt mikor oda mentem mikor oda hívott. Olyan fele fele arányban. 3. gyereknél viszont csak magánba jártam. Munka és 2 gyerek mellett nem akartam fél napokat várni a kórházban.
2020. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztk-ba jártam, de nálunk viszonylag tartják az időpontokat és eléggé rendben van minden (1 éve újították fel, új uh gépek, stb)

Mivel tudtam, hogy császár lesz, orvost sem fogadtam.

Természetes szülésnél lehet fogadtam volna. Ha más nem, szülésznőt biztosan.

Így viszont tudtam, hogy műtét lesz egy adott napon, így is-úgy is felvágnak, kiveszik... nem akartam ezért 100ezreket fizetni feleslegesen.

2020. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Sztk

Jo rendelo jo korhaz a doki mellekes volt.

Max ha 10 percet kellet varni a rendeloben mert ezer eve idopont van


Dulam volt es szulesznom

Szulesnel a doki csak a vegen jott be, de nem avatkozott be, siman csak h keznel legyen ha esetleg kell. 😂 A fotelban ult es olvasott. Utolag mondta h tok jok az ilyen szulesek mert vegre pihenhet egy 30-40 percet!

2020. okt. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha konkrét dokit akarsz akkor csakis magán. Ha mindegy ki ivzsgál, akkor sztk.
2020. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En korhazba jarok ahhoz s dokihoz aki mindig is a dokim volt. Mivel megbeszelt idopontra megyek nem kell sokat varni alt fel oran belul vegzek.
2020. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!