Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy zajlik a szülés a debrece...

Hogy zajlik a szülés a debreceni Klinikán most, hogy az összes nőt bezsúfolják a Klinikára szülni? Többen szülnek majd egy szobában, versenyezve, kire tud figyelni az orvos?

Figyelt kérdés

Elvileg most már csak a Klinikán lehet szülni, a Kenézyben nincs rá lehetőség, mert teljesen átalakul járványkórházzá és mindössze néhány orvost fognak átirányítani.


Dehát a Klinikán nincs is annyi hely, hogy normálisan elférjen kétszer ennyi nő, mint most... mit lehet várni, hol lesznek ellátva a nők? Egy szobában vajúdnak majd öten, meg 1 orvos szaladgál majd 3 komplikációs szülés között, aztán tizen alszanak majd egy szobában?


És akinek fogadott orvosa van a Kenézyben, az így járt? A kórházat is írtam, semmi konkrét infót nem akarnak kiadni.


Így is elég rosszakat hallottam a Klinikáról, hogy nincs idő a betegekre és amúgy sem túl kedvesek, hát mi lesz ezután? A folyosón kell majd szülni? Apukát beengedik egyáltalán a vajúdásra vagy csak a végén, a kitolásnál? Tényleg maszkban kell szülni?



2020. nov. 5. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
Ha ennyire aggódsz miért nem szülsz inkább tavasszal?
2020. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó 🤦‍♀️
2020. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
@1, most szülted a 2 gyereket a Klinikán a héten? Mert most változott, hogy mindenkinek oda kell menni, a kérdező is a mostani helyzetre kíváncsi.
2020. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Én maxiban megértelek, járvány idején szültem az elsőt az ország legnagyobb területi ellátottságú szülészeten. 10-en vajúdtunk egyszerre, nem volt látogatás. Ez van. Hiába nem tetszik sokaknak, rohadtul járvány van, alig van hely meg orvos, MUSZÁJ alkalmazkodni és elfogadni, különben csak magadat hergeled. Nyugodj meg, meditálj, légy pozitív, mert nincs más választásod. Mindenki életére hatással van ez a járvány.. és ezt akkor is tudtad, amikor terhes lettél.
2020. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor jársz a legjobban, ha egy nőgyógyász sem figyel rád, nem hogy a figyelméért versenyezz.... Szülésznőre figyel meg magadra! Ennyi.
2020. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!