Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fizikai munkát terheség alatt...

Fizikai munkát terheség alatt végezhetek? Orvos azt mondta 10kg-ig emelhettek. A munkahelyem nem hajlandó könnyebb munkát adni. És nekem meg nagyon szükségem lenne a pénzre.

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem tudnak az egèszsègi àllapotodnak megfelelő munkakört ajànlani, akkor tàvollèti dìj illet meg.

Mit mondanak, ha beszèlsz velük?

2020. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Reni 28 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ilyen munkahelyem volt, nem voltak hajlandóak könnyebb munkát adni, végül 13 hetesen eljöttem tp-re, mert a párom nem engedett tovább dolgozni. Én maradtam volna, főleg a társaság miatt
2020. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
El kell dönteni, mi a fontosabb: te és a leendő gyermeked egészsége, vagy a pénz. Tudom, nem könnyű, de ha a munkáltató nem hajlandó könnyített munkát adni, én inkább elmennék táppénzre.
2020. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hogy maradjak otthon táppénzen. Az meg rettenetesen keveset fizet. ma felhívtam őket, és azt mondták, hogy én tudom. Semmi nem érdekli őket. Bárminek át tudnának tenni, rengettek lehetőség van,de valamiért nem akarnak. Pedig úgy tudom, hogy köteleségük, könnyített munkát adni.

Igen el kell dönteni, és nem könnyű. Vagy itthon fekszek táppénzen, és nem eszek jövő hónapba vagy bemegyek és lesz mindenre pénz.

2020. nov. 6. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írásban kérném a könnyített munkát, és mostantól ebben a témában csak írásban kommunikálnék. Ha bármi szabályelleneset mondanak, mehetsz a munkaügyi bíróságra.
2020. nov. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, távolléti dij illetne meg ha nem tudnak könnyitett munkát biztositani.

Nekem mégis a jövő hónapban nem eszeken akadt meg a szemem. Nem értem hogyha valakinek ennyire nincs pénze hogy fogja eltartani azt a kis életet majd. Mert ugye a pelenka sem 1000ft/ hó

Meg ha esetleg tápszer kell akkor azsem. Na meg ottvannak a pillanatok alatt kinőtt ruhák....

2020. dec. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!