Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mit mondott az orvosa a...

Kinek mit mondott az orvosa a kombinált tesztről és a toxaemia szűrésről?

Figyelt kérdés
Sajnálom rá azt a rengeteg pénzt, de ugyanakkor legszívesebben megcsináltatnám. Első terhességem,az én orvosom különösebben nem ajánlgatta. Magánrendelésen csinálnák, az uh+2 teszt 75000 Ft...:/

2020. nov. 30. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem csináltunk semmi extrát, de mi nem bántottuk volna akkor sem a gyerekeket, ha betegek lettek volna.
2020. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kombinált tesztet javasolta, viszont toxémia teszt fel sem merült. Itt hallottam róla először.
2020. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kombinált teszt 75 ezerért egy vagyon. Nalunk a kórházban az 12 vagy 17 ezer forint körül van, a genetikai UH része meg nyilván ingyen.

75 ezerért már prena tesztet lehet csinálni, ami igaz, hogy csak down-ra szűr, de arra rendesen, nem úgy, mint a kombi teszt.

A toxaemia szűrés szerintem nem rossz dolog, de igazából ha magas kockázatú vagy anamnézis alapján, akár simán szedhetsz aspirint is szűrés nélkül, és még van oldva...

2020. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!