Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Karácsonyra adtok ajándékot a...

Karácsonyra adtok ajándékot a nőgyógyászatoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőhéten megyek a nődokimhoz,és felmerült,hogy valami ajándékot illene-e adni neki. Lassan szülök,ő gondozott végig magánba. Ha ti vesztek/adtok valamit,akkor mit illik?


2020. dec. 12. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy! A magán díja fedezi a munkaköltségét, díját. De nem adok ajándékot a boltosnak, postásnak és lépcsőháztakarítónak sem. Szerintem mindenki megkapja a munkájáért az érte járó díjat. Ha nyalizni akarsz, és azt reméled, hogy egy bonbon miatt fog szebben bánni veled szüléskor, szerintem csalódni fogsz.
2020. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is elejétől hozzá járok, sőt az előtte lévő méhenkívüli műtétemre is őt fogadtam fel. De eszembe se jut hogy adjak neki valamit. Elkéri ő havonta a vizsgálat díját, sőt már most a vége fele hetente hív vissza. Szülés pénzből majd megajándékozza magát 😀
2020. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mint orvos írom, hogy semmiképpen sem, és azt sem szeretem, ha nekem akarnak adni. Oké, ha véletlenül egy doboz After Eightet kapok, annak örülök, de már így is tele van egy szekrény csak ilyen kapott limlomokkal, kézzel készített ezzel azzal, olyan bonbonokkal, amiket senki nem esz meg. Nagyon aranyosan, hogy hoznak, csak kezdeni nem tudunk velük mit. És igen, valóban én megkaptam a fizetésemet azért a szolgáltatásért, amit nyújtok, a magánrendelésem árait eleve én szabom meg, ott is van annyi profitom, amivel én elégedett vagyok (ha nem így lenne, nem ezekkel az árakkal dolgoznék).
2020. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Belátom teljesen igazatok van :)
2020. dec. 12. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

En is azt mondom, hogy nagyon max ha szeretnél tényleg egy minőségi (!) csokit. Pl Lindt bonbon. Ha nem is szereti azt legalább a gyerekei parja vagy valaki biztos megeszi.

De amúgy felesleges.

2020. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!
2020. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek. Vegyen neki a felesége, barátnője. Feltéve ha egyáltalán heteró.
2020. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!