Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, milyen esetben...

Kismamák, milyen esetben szoktátok felhívni a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Még csak 8 hetes terhes vagyok, kíváncsiságból beléptem a facebook csoportba, ahol az abban a kórházban szülő/szült nők beszélgetnek, ahol valszeg én is szülni fogok.

Rengeteg kérdést látok arról, hogy X orvosnak mi a mobilszáma, mikor lehet elérni, és sokan írják is, hogy "én gyakran hívtam, mindig felvette".

Miért kell az orvost gyakran hívni? Kérdeztem a testvéremet, aki nemrég szült, de ő sosem hívta az orvosát. Azt megértem, ha vérzel vagy valami gond van, de hogy valaki "gyakran" hívja az orvost meg "rendszeresen" nem éri el, számomra egészen érthetetlen.

Vagy van valami egészen egyszerű oka, amire nem gondolok?


2020. dec. 12. 13:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos elvesztettem egy kisbabát, újszülött korában.

A második (veszélyeztetett) terhességem alatt legszívesebben 0-24 az orvosnál ültem volna, tiszta ideg voltam végig, még egy temetést nem éltem volna túl... :( ezzel együtt, nem hívogattam "gyakran". Ami eszembe jut, pl.egyszer sírva felhívtam egy lelet kapcsán, amikor nagyon megijedtem az egyik eredménytől, illetve egyszer komoly hüvelyfertőzésem lett pár óra alatt, és gyógyszer/recept kellett sürgősen. De szerintem én biztos felhívtam havonta 1x, az aktuális aggodalmammal, és mindig végtelenül jól esett a megnyugtató, higgadt, türelmes válasza. Sok év telt el azóta, de hálás szívvel emlékszem rá azóta is!! :)

2020. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!