Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Területileg a SOTE I Baross...

Területileg a SOTE I Baross utcai klinikához tartozom. Napok óta hívom a terhesambulanciát, de nem érem el őket, hogy időpontot, tájékoztatást kapjak. Olyan megbízható orvost keresek, aki vállal terhesgondozást a klinikán. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Magánrendelés sajnos nem opció, így kérlek olyan orvost ne ajánljatok, aki magánrendelőben fogad... Köszönöm

2021. jan. 12. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztk alapon meg nincs olyan hogy mindig ugyan ahhoz a dokihoz járj. Mindig az vizsgál majd aki épp bent van.
2021. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. 2014-ben és 2016-ban még úgy szültem itt TB alapon, hogy egy kezelőorvosom volt, de ő már csak magánban vállalna. Ezek szerint változott a helyzet. Ezek szerint, ha csak besétálok az ambulanciára, mert területileg ide tartozom (Szigetszentmiklósról), akkor az ügyeletes orvos ellát.
2021. jan. 12. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a SOTE-n hogy van (lehet, hogy ott ambulancia van kizárólag? most a honlapon pl.csak azt láttam), de pl a 9.kerületi sztkban az időpontot már az adott dokihoz foglalok, így mindig ugyanahhoz kerülök.


Szigetszentmiklós címmel ide tartozol sztk-szinten: [link]

Telefon: 06-24-524-128 / 06-24-524-187

Foglalás: Hétfő-péntek: 7:30-8:00

2021. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet orvost foglalni, egyszerre több is van, így mindig ahhoz kerülök aki épp behív.
2021. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szombat este mentem be vérzés miatt. 5 hetes vagyok

Fogadtak,elláttak. És visszahívtak kontrollra majd. Hozzáfűzték hogy jó lenne ha fix egy doki vinné a vizsgálatokat

Tehát döntsek vki mellett majd. Egy kezdő doki volt aki ellátott elég bizonyítalan volt. Biztosan nem ő lesz. Én sem akarok magánba járni. De a sote 1hez ragaszkodom.

3 gyerekem született itt

Orvos...az vitte végig a terhes gondozást aki szimpatikus volt sz első vagy második vizsgálatnál. Onnantól ő hívott mindig kontrollra


Ez most is így van.

2021. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1es dehogyne lenne! Mindig így jártam a Sotera. Nem csak mangánként fogadnak. Szép is lenne.
2021. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz sajnos már nem aktuális, de megosztom a tapasztalataimat: Amikor bementem, nem akartak ellátni, arra hivatkozva, hogy a helyi SZTK-ba menjek terhesgondozásra, ha nincs fix orvosom. Mikor mondtam, hogy előző nap véreztem, fogadtak az ambulancián. Rákérdeztem a vizsgáló orvostól, járhatok-e hozzá, azt mondta nem tud vállalni, kontrollra se oda menjek, hanem a helyi SZTK-ba, vagy esetleg magánban fogad... Szülni mehetek a SOTE-ra... Borzalom ez a mostani helyzet. A helyi SZTK-ban pedig nem igazán foglalkoztak az előzményekkel. Néhány hétre rá el is veszítettük a babát...
2021. júl. 16. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kedves kérdező!! 😔😭🥺

Én azóta (január) is oda járok holott a sote 1tol 35kmre lakok. De az előző babáim is itt születtek így ragaszkodom a klinikához. 5 hetesen(enyhe vérzéssel ügyeletbe) 7 hetesen(kontrollra) 9 hetesen(mert aggódtam) majd 13 hetesen(kötelező uhra) is oda mentem minden vizsgáltra. Ahogy még mindig 21 hetesen a 2.kötelező UH. Dokim csak most lett 30 hetesen eddig mindig más fogadott. Most 33 hetes vagyok. Szóval nem mindig küldenek el. Mondtam mindig is ide jártam,szülésznőm is itt van úgyhogy én innen sehová 😂🙈

2021. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!