Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Várhatóan problémás terhességh...

Várhatóan problémás terhességhez keresek megbízható, figyelmes nőgyógyászt, koraszülött osztállyal rendelkező kórházi háttérrel. Ajánlanátok nekem valakit?

Figyelt kérdés
Budapest vagy környékén szeretnék találni olyan orvost, aki olyan kórházi háttérrel rendelkezik, ahol van koraszülött osztály. Sajnos várhatóan veszélyeztetett a terhesség.. (41 éves vagyok, előző 2 várandóságnál méhszáj elégtelenség volt, a fiam emiatt koraszülött is lett, és a mostani terhesség egy csodababával indul- mert kiszakadt óvszer után escapelle mellett maradtam vele terhes, bár ezt még csak tesztek igazolták...) Előre is köszönöm, ha válaszolsz! :-)

2019. máj. 16. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

János kórház Szecsi Dávid vagy Hazay Máté.


Én Szecsi Dávidnal szültem problémás terhessegbol ikreket. Nagyon odafigyelt ránk, mindent megtett, maximálisan elégedett vagyok vele.

2019. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt sajnos nem tudok,de a székesfehérvári koraszülött osztályt,illetve szülészetet tudom ajánlani.
2019. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj,most látom hogy Budapesten keresgélsz bocsi,második voltam.
2019. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dr Hunka Rezső.

Szt János kórház.

Korrekt, udvaris,barátságos és rendkívül alapos.

Magánrendelője is van, ahol online is lehet időpontot foglalni

2019. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon problémás terhességgel voltam a honvéd kh-ban, Atalay Katalin doktornő mentett meg minket, akkor volt ott koraszülött osztály, aztán tudom, gogy bezárt talán a pic, nagyon remélem, hogy újra kinyitották, teljesen elégedett voltam mindennel, de a doktornő nélkül most biztosan nem lennénk itt mindketten.
2019. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Működik a pic a honvédban. Annyi különbséggel, hogy 34.hét előtt nem lehet ott szülni.

Amúgy SOTE II dr Antritter Zsófia (és itt nagyobb a pic)

2019. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!