Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Vermes Gábor (régen SOTE,...

Dr. Vermes Gábor (régen SOTE, most Honvéd) mennyire megbízható orvos? Szülésnél megbízható?

Figyelt kérdés

Csupa pozitívumot olvastam róla, de nekem kissé felületesnek tűnik.


A méhszájamra mondta, hogy nyitva van, 4 héttel később meg azt, hogy teljesen zárt. Utána azt, hogy megrövidült és a külső méhszáj nyitva, majd megint 4 héttel később azt, hogy nincs megrövidülve, teljesen zárva van. Márpedig ilyen nincs!!!

Azt is mondta, hogy teljesen lent van a baba feje, pár nappal később az ultrahangon a szonográfus azt mondta, hogy nagyon magasan van a picur, talán le sem tud szállni, mert nagy a buksija és szűk a medencém. A védőnőm is dopplerrel nézett, ő is megállapította, hogy ez a baba bizony még nagyon magasan van, pedig már lejjebb kellett volna mennie.


Már az utolsó heteket taposom és komolyan aggódok, hogy mi lesz így a szülésnél. :( Váltani nem tudok, így is nehezen találtam olyan dokit, aki külsősként elvállal (nem a Honvédhoz tartozom), ő a hetedik volt, akit kérdeztem és egyedül ő vállalt. Érdeklődtem már a körzetes kórházban is a 30. héten, ott nem fogadnának szívesen az utolsó trimeszterben, mivel nem ismerik a terhességem történetét, nincsenek leleteim a gépben, tehát jogosan nem szeretnék, ha náluk szülnék.


Szóval érdekelne, hogy szülésnél azért megbízható, lehet rá számítani? Bejön egyáltalán vagy csak a boríték érdekli?



#szülész #vermes gábor
2018. dec. 16. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Minden fogadott orvos a borítékért megy be. Vagy Te talán fölállnál a családtól a vasárnapi ebéd mellől is merő hivatástudatból? Őszintén kétlem.

Egyébként a leírásod alapján fogalma sincs ennek az embernek arról, hogy ki vagy mi vagy, tehát csak a borítékért vállalt el. Hogy bejön-e, kérdéses.

Szakmabeli vagyok. Meglátásom szerint orvost max a terhesgondozás miatt érdemes fogadni ha egyébként semmi kockázati tényező nem áll fent, hisz a szülésnél vajmi kevesen szoktak érdemlegesen jelen lenni. Inkább a szülésznők vezetik le a szülést, rajtuk múlik a dolog lényegi része.

Olyan viszont nincs, hogy a körzetes kórházad nem fogad szülés esetén. Ez nem így működik, ott mindig kötelesek fogadni, akkor is ha soha nem láttak előtte.

2018. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 ismerősöm is szült nála. Csupa jókat mondtak róla 🙂

A honvéd kórházban nagyon jó helyen lesztek. 😉

2018. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!