Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált teszt eredményemtől...

Kombinált teszt eredményemtől elkeseredtem, véleményt szeretnék és sajàt tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

PAPP-A Mom alacsony lett (Utrogestán hüvelykúpot használtam 2,5 hétig enyhe barnázás miatt)

27 éves vagyok 172 cm., 73kg


12.hét 6 naposan vegeztek a tesztet.

CRL: 66mm

FL: 7mm

Bpd:21mm

NT: 1,44 mm



Orrcsont látható, hiánytalan végtagok, ritmikus szivmukodes, elenk magzatmozgas, ep koponya konfiguarcio, magzatviz mennyisege a terhesseg eletkoranak megfelel gyomor es holyagtelitodes van.

PAPP-a : 0,277 Mom

Szabad b hcg: 1,048

Életkori kockázat:

T21: 1:1164

T18: 1:13744

T:13: 1:20000


Kozepes kockazatot kaptam. A nogyogyasz nagyon negativ volt es lekezelo, mar arrol beszelt, hogy el kell gondolkozni, hogy mit szeretnek (megtartani vagy sem..) kertem nezze meg a babat mert latni akartam es azt a valaszt kaptam, hogy minek nezne meg, most voltam kombinalt teszten..

holnap megyek NIFTY tesztre az Istenhegyi K.-ra, jart mar valaki hasonloan hasonlo eredmenyekkel? Borzasztoan aggodok :(



2021. febr. 15. 19:43
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hàt ezt azutan kertem miutan mar szoba temette a gyerekem, olyan felelem es aggodalom lett bennem urra a szavaitol amiben egy csepp egyutterzes megnyugtatas sem volt hogy szerettem volna latni hogy minden rendben van e vele :( egy szo erejeig sem emlitette hogy nyugodjak meg nem feltetlen van problema :(
2021. febr. 15. 21:43
 12/34 anonim ***** válasza:
Ha ennek fizetsz is, valtsd le
2021. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Az elejen meg nem is ereztem ekkora aggodalmat, a kedves nogyogyasz váltotta ki belolem a kedves szavaival.

Koszonom az eddigi valaszokat, egyebkent holnap megyek NIFTY tesztre illetve elso babam es nem volt meg ilyenben tapasztalatom ezert is raz meg talan jobban

2021. febr. 15. 21:48
 14/34 A kérdező kommentje:

Fizetek nem is keveset..20/alk.

Ma 3percert es az abban elhangzott kedves mondanivalojaert 12 ezret kert es kb else olvasta mi van a papiron csak h kozepes es ennyi

2021. febr. 15. 22:09
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg megnyugodni, ez nem egy rossz eredmény. Kicsit több mint 0,1 % az esély csak a down szindrómara, ami azt jelenti hogy kb 99,9%az esély arra, hogy egészséges. Reméljük a másik teszt majd beigazolja, hogy minden rendben.
2021. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Most csinálták meg a tesztet. Remélem minden rendben lesz. Nagyon normálisak voltak az Istenhegyi Gendiagnosztikában. Igyekszem nyugodtabb maradni addig.. ez az 5nap maga lesz a “pokol”.. esetleg Pesten tud valaki normális szülész-nőgyógyászt, lehetőség szerint nőt?

Köszönöm

2021. febr. 16. 11:52
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de szerintem iszonyatosan túlpörgöd ezt az egészet, van kb. egy ezrelék esélye, hogy baj van, most ez miért lenne 5 nap pokol? Elhiszem, hogy a doki lehúzott téged mentálisan, de egy terhességgel még rengeteg baj lehet, persze nem mindenkinek, kicsit erősítsd meg magad lelkileg.
2021. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Valószínű igazad van. Első terhességem és sajnos nincs szülői hátterem akivel egyáltalán erről beszélhetnék stb .. így csak magamba pörgetem/ttem ezt az egészet. Köszönöm az eddigi reakciókat
2021. febr. 16. 14:24
 19/34 anonim ***** válasza:

Túlpörgöd, de én is aggódtam


( nálunk Edwards és Patau eredmény volt rossz)


A dokit váltss le


Hamar


Alkalmanként 20E ft-ért azért normális tájékoztatást kellene adnia ( sztk-ban is de nyilván itt nem kapod mindenesetben meg), és ha kéred zokszó nélküli Uh-ot csinálnia ( ez sztkban nincs)

2021. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Ez a nô konkrétan rá pillantott az eredményre és ennyi, 3 perc volt az egész.. semmit nem mondott a gusztustalanságain kívűl.. semmilyen tájékoztatást.. “de nem lenne a helyemben”..

Azóta nektek minden rendben? Edwards és Pataura csinaltatok valami tesztet? Mi lett az eredmeny?

Minden jot kivanok!

2021. febr. 16. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!