Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a Movo...

Mennyire megbízható a Movo Romed márkájú vizeletsugaras terhességi tesztcsík? Sok rossz véleményt olvasni róla. Vélemények és tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Ha negatívat mutatot tényleg nem volt baba, ha pozitívat akkor viszont tényleg volt baba?

2019. ápr. 16. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem a par evvel (3) ezelotti szeria volt rossz. Bar nekem a fiamat szepen kimutatta, igaz 3napos kesesnel teszteltem eloszor.


Mostani tesztek tok jok, 2terhessegem volt az elmult evben (egy veteles:(), mindket terhessegemet kimutatta, egyiket mar a nem vart elott halvanyan, de amikor nem volt baba, homezo volt a teszt, sztem olcso, jo, megbizhato, fenyevekkel jobb, m az xepil, sokkal erosebb csikot mutatott ugyanabbol a vizeletbol. Viszont, a facellenel azert gyengebb minusegu. (Veteles miatt rengeteg tesztet elottem...)

2019. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!