Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Használt valaki Macmirort...

Használt valaki Macmirort terhesség alatt? Félek használni...

Figyelt kérdés
Amikor teljesen leborotválom magam folyásom van. 2,5 hónapja volt tenyésztésem, én kértem, E. Coli tenyészett ki, a dokim azt mondta nincs teendő, de azért én Vitagyn C - t használtam a jóváhagyásával, és el is múlt teljesen. Most jártam nála, és ezt a Macrimort írta, az előzményeimre biztosan nem emlékszik... Tartok tőle, hogy csak rosszabb lesz a helyzet, de azért elkezdem a kezelést. Ahogy visszanő a szőr, a folyás mindig alábbhagy egyébként vagy el is múlik.

2021. febr. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
De akkor minen borotválod csupaszra?
2021. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Használtam, semmi baj nem lett.
2021. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatas alatt használtam, szóval ha akkor felirta simán az orvos, akkor nem hiszem hogy egy nagyon veszélyes szer.
2021. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasznaltam, no para
2021. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És volt, hogy kifolyt? Nekem első éjszaka nem, remélem nem is fog.
2021. febr. 23. 06:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy kifolyt másnap, nagyon gusztustalanul folyik, tegyél vattát vagy tisztaságit.
2021. febr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, azóta már érzékeltem. Elég undi
2021. febr. 23. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Legundibb hüvelykúp ever.
2021. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!