Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma + lett a tesztem.Két orvos...

Ma + lett a tesztem.Két orvos között vacillálok. Dr.Timmermann Gábort vagy Dr.Lintner Balázst ajánlatátok inkább?Mikor érdemes időpontot kérnem?Történetem lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 év fogamzásgátló szedés után 5 hónapig nagyjából mindig 33-37 napos ciklusaim voltak. Utolsó mensim utolsó napja január 30-volt. Februárban nem jött meg, március 2.-ára írta a naptár. Így ma 11.napja késik. Több tesztet is csináltam, február 28-án még negatív volt. Azóta több teszt is csak alig látható vagy időn túl mutatta a második csíkot. Viszont ma a 11.napon egy percen belül is jól látszódott a második, már kicsit erősebb csík. Szeretnék megbízható, rendes szakembert választani, ebben kérem a segítségeteket! :)



2021. márc. 12. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok! Mire akarod ezeket a doktorokat igénybevenni? Magánrendelésre járhatsz hozzájuk terhesség alatt.
2021. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Terhességi vizsgálatra, terhesgondozásra gondolok.
2021. márc. 12. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos szülésre nem fogadhatod fel őket hála az új nagyon okos törvénynek:-( Mindkettő fogad magánrendelésen?
2021. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is erre akartam célozni.
2021. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tegnapi állásfoglalás szerint:

“A miniszter szerint lehet majd ugyanannál a nőgyógyásznál igénybe venni a terhesgondozást is magánellátásban, akinél később állami kórházban szülni fognak.”

Hogy ebből mi lesz mi nem.. ki tudja.

2021. márc. 12. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekesen van megfogalmazva.
2021. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 hete szültem a sote2-n benne is vagyok a fb csoportban. Bár egyik orvoshoz sem volt még szerencsém, de csak pozitív dicsérő posztok kommentek kerültek ki róluk.
2021. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es hozzászóló, köszönöm a válaszod! Gratulálok a babyhez! Megkérdezhetem hogy melyik csoport ez pontosan? A sote2-vel meg voltál elégedve? Gondolom nem lehetett fogadott orvosod :(
2021. márc. 13. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem csak annál van aki november előtt fogadott orvost? Elvileg most már nem lehet fogadott orvos sajnos
2021. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fb-on "sote II klinikán szültem/szülök a csoport neve.

Ahogy írják, ha nov 18 előtt kezdődött a terhesgondozás még bent lehet elvileg az orvosod, de a csoportba ahogy nézem mindenkinek mást mondott a sajátja, elég katyvaszos az egész. Nekem még lehetett, igaz lekéste a szülést mert a gyerek villámgyorsan született 😃, így az ügyeletes volt bent. Vele is maximálisan meg voltam elégedve, a szülésznő is tünemény volt. Nekem nem volt ott semmi panaszom. Jó, a kaja olyan kórházas, de most az máshol se jobb, van büfé lent. A covid miatt a 2 ágyas szoba 3 ágyas volt, picit zsúfoltan voltunk, de ez is túlélhető volt.

2021. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!