Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győri kyncs-ről mi a vélemény?...

Magika27 kérdése:

Győri kyncs-ről mi a vélemény? Érdemes Nagy Sándorhoz járni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Közeli ismerős oda járt, ők nagyjából elégedettek, kivétel hogy második babánál megijesztették őket és csináltak 200 ezerért vérvizsgálatot. Én eddig dr. Tuba Gyulára hajlok, hogy inkább oda járnék terhesgondozásra.Nagyon normálisnak tűnt. Csak nem tudom a kyncsbe járás milyenbelőnyökkel járhat.

2020. szept. 17. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2 embertől hallottam, hogy beijesztették őket,csináltak velük drága teszteket.Már mindketten szültek egészséges babájuk lett.

Engem nem szivattak meg szerencsére,de az egyik recepciós stílusa bicskanyitogató 😂

Én csak a kombi tesztet és a szivultrahangot csinaltattam velük, terhesgondozást másik doki csinálta.

2020. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feleségem egy 30e Ft-os vizsgálaton volt ott, a vizsgálatot végző szonográfus stílusa volt minősíthetetlen. Feleségem sírva jött haza.

Ettől még Nagy Sándor lehet szakmailag és emberileg is kiváló, őt nem ismerjük.

200e Ft-os vizsgálatra senki nem akarta rábeszélni őt, de hát felnőtt emberek vagyunk, ha vállaltuk volna, utólag biztos nem szidnánk őket emiatt.

2020. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak a 12 hetes kombinált teszten voltam, terhesgondozásra a saját városunkban járok.

Én meg voltam elégedve. A védőnő kicsit megijesztett, hogy készüljek fel, mert bunkók lesznek. Kellemeset csalódtam, velem mindenki nagyon aranyos és kedves volt. A recepciósok is, a szonográfus hölgy is. A dokikat nem ismerem

2020. szept. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ^^ Azon gondolkoztunk még, hogy a kombinalt tesztre felmegyünk pestre, aztan a többit meg a kyncsben (uh-t). A kórházban már volt szerencsém az uh-hoz, hát oda nagyon nem szeretnék járni, mondhatni szörnyű volt.
2020. szept. 23. 18:17
 5/7 ToMiHanĐRo válasza:
Úgy látszik ez lett a divat. Párom tegnap volt én nem mehettem be a vírus miatt. Azt mondták neki hogy az orrcsont nem látszik markánsan lehet down kóros a gyerek. Minden más érték megfelelő. Vérteszt 200e... Lehet Sanyinak kell a pénz valamire nagyon. Kollégám ugyan így járt. Semmi baja nem lett a gyereknek. Azt mondta mikor ők voltak minden harmadik ber sírva jött ki hogy down kóros a gyerek. Visszaélnek ezzel nagyon úgy látszik. Beleültetik a bogarat a füledbe és nem tudsz mit tenni ki fogod fizetni mert félsz, hogy a gyerek beteg lesz. A TB támogatott módszer persze veszélyes meg sokkal később derülne ki.
2020. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen rossz volt a tapasztalatotok. Nekem úgy látszik szerencsém volt. Alaposan megnézték, vissza is hívtak mert nem lehetett látni az orrcsontot, mert nem fordult úgy. Másodikra már igen. Aztán szívultrahangot javasoltak, de downra rendben van. Amit igazából mi szerettünk is volna mert van probléma a szívemmel, ha nem is nagy. De lehet ez másnak már lehúzásnak hathat. Én jóléreztem magam, tök jó képet is kaptam. Mi végül úgy döntöttünk végig oda járunk majd.
2020. okt. 30. 08:43
 7/7 anonim válasza:
Pénteken jártunk itt. Az ultrahangos hölgy modora egyenlő a nullával. Már az 1. "vizsgálatkor" is mondtam, hogy ne haragudjanak, de a baba kora nem akkora,mint,amit rá tetszettek vezetni a leletre, fiatalabb. Nem nem, szerintük ekkora. OK. Majd elérkezett a 12. heti ultrahang, ahol szintén majdnem 1 teljes héttel idősebbnek vezették rá a lapra. Zajlott a vizsgálat. A nem túl kedves hölgy ütögette hol kézzel, hol az ultrahanggal a hasamat. Szóltam neki, hogy elnézést ez fáj. Majd közölte, hogy nem úgy forog a baba, ahogy ő azt akarja. Menjek ki mosdóba. Értetlenül néztem, ha telt hólyagos a vizsgálat, vajon miért? De nyilván fogtam magam és kimentem. Miután visszamentem a vizsgálóba morcosan közölte velem, hogy már a telt hólyag sincs segítségére...Ő azt hitte, hogy csak félig ürítem ki a hólyagom...Folyamatosan azzal volt elfoglalva, hogy működik-e a klíma. Majd végén közölte, hogy minden rendben van a babával, teljesen jók az életfunkciói, de ő nem látja markánsnak az orrát, átküld a genetikai osztályra. Döbbenten álltunk ott, hogy ez most mit is jelent? Ne lepődjenek meg, a kora is súlyozási tényező (32 éves vagyok), meg különben is, egy kislánynak nem kell nagy orrának lennie. Ja, mert mondtam amúgy, hogy kislány? Így tudtuk meg, hogy kislányunk lesz. Majd mikor -gondolom- látta rajtunk a kétségbeesettséget, közölte, hogy a mai nap túl negatívak a kismamák, sorra csak a rosszra gondolnak. Átmentünk egy másik hölggyel, egy másik terembe... Hozzánk vágtak 3 katalógust, mivel a közép rizikó faktorba soroltak minket, ha akarunk menjünk el vérvételre, de amúgy a Nagy Sándor úr augusztus 10-ig szabadságon van. Addig senki nem tud velünk foglalkozni. Addig döntsük el, hogy tudjuk-e vállalni a 200 ezres vizsgálatot vagy maradjunk a TB támogatott magzatvíz mintavételes vizsgálatnál, de hát annak meg 3 hét mire megérkezik az eredménye....Mindegy, maguk tudják. Ha bármi kérdésük van majd hívjanak! 😡Hát, köszönjük szépen, ebből a segítségből nem kérünk! Továbbmegyünk Bpre.
2021. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!