Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kétségbeesettem 28hkm vagyok...

Kétségbeesettem 28hkm vagyok eddig normálisan fejlődött a pici gyermekünk. Lehet beteg lesz a babánk ?

Figyelt kérdés

A mai vizsgálaton kérdezte az orvosom,nem volt-e eddig nagyobb a baba koponyája , nem is értettem miért kérdezi . Majd az mondta nagyobbnak látja mint kellene pár mm-el.

A kicsi méretei :BPD:75MM HC:272MM

Nagyon eltér az átlagtól ?

A Doki nem mondott semmit nem is küldött tovább . Teljesen kivagyok ...



2021. ápr. 26. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan megkérdeztem volna. De ha nem mondott semmit akkor nincs semmi baj, mindenről köteles tájékoztatni.
2021. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális a mérete. Néhány mm eltérés semmi.
2021. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első !Köszönöm a válaszod, hiába kérdeztem annyit mondott majd később kiderül van-e baj vagy nincs .
2021. ápr. 26. 20:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves Második ! Köszönöm a válaszod , megpróbálok kicsit megnyugodni! :)
2021. ápr. 26. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem feje pont, hogy kisebb volt mint az átlag, nekem is ugyanígy felhívta erre a figyelmemet az orvosom, de mivel azt nem tette hozzá, hogy aggódjak nem is aggódtam. Teljesen egészségesen született.
2021. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggodsz menj el máshoz is. Ne stresszelj, nem tesz jót. Istenhegyi, Czeizel.
2021. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 98 ban a fiamnál a doki felszisszent o mekkora feje van

bennem megállt az ütő, mondta megnézi a combcsontot, ja az is nagy.

Csak szülésnél jöttem rá mi is volt 4.5 kg és 58 cm lett a kicsi fiam.

2021. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Teljesen rendben van. Az én babám feje minden uh-n két héttel nagyobb volt, mint a terhesség kora (tudom a pontos peteérést, nem volt elszámolva). Meg is született 3 héttel korábban 35-ös fejkörfogattal. Most a 3 hónapos státuszon már 41 cm volt. Egészséges kisbaba.

2021. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk épphogy kisebb volt a feje. Mindig le volt maradva egy héttel.. szülésnél persze örültem. 😅

Nekem is kicsi fejem van, tőlem örökölte. :)

Ne izgulj, minden rendben lesz!

2021. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt :) Csak aggódtam , bejelentkeztünk egy genetikushoz aki megnézi szerdán. Még egyszer köszönöm ! :)
2021. ápr. 27. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!